Poszerzaj horyzonty inwestycji – nowe TFI w mBanku – Portal PR - 24PR
Poszerzaj horyzonty inwestycji – nowe TFI w mBanku

02.09.2009 Kategoria: fundusze. Autor: ipis

mbank_logomBank piąty raz w tym roku rozszerza ofertę Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych. Od 1 września 2009 roku Klienci mBanku mogą za pośrednictwem SFI nabywać jednostki 13 funduszy zarządzanych przez ING TFI S.A., a inwestycje w nowości pozwalają na udział w najnowszym konkursie SFI. Dzięki kolejnemu rozszerzeniu mBank oferuje Klientom dostęp do 238 krajowych i zagranicznych Funduszy Inwestycyjnych.

Od 1 września 2009 r. na platformie Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych mBanku dostępne są fundusze zarządzane przez ING TFI:
ING FIO Średnich i Małych Spółek
ING Subfundusz Gotówkowy Plus
ING Subfundusz Obligacji Plus
ING Subfundusz Stabilnego Wzrostu Plus
ING Subfundusz Zrównoważony Plus
ING Subfundusz Akcji Plus
ING Subfundusz Selektywny Plus
ING Subfundusz Środkowoeuropejski Budownictwa i Nieruchomości Plus
ING Subfundusz Środkowoeuropejski Sektora Finansowego Plus
ING Subfundusz Środkowoeuropejski Średnich i Małych Spółek Plus
ING Subfundusz Środkowoeuropejski Sektorów Wzrostowych Plus
ING Subfundusz Środkowoeuropejski Sektorów Defensywnych Plus
ING Subfundusz Mieszany Ochrony Kapitału 90

Najnowsze propozycje są odpowiedzią na oczekiwania Klientów, poszukujących w mBanku rozbudowanych możliwości inwestowania, dających szansę na ponadprzeciętne zyski. Udostępniony parasol ING pozwala na dokonywanie zamiany dowolnych subfunduszy bez konieczności płacenia podatku od zysków kapitałowych w wysokości 19%. Podatek ten, będzie płacony przy wyjściu z inwestycji, czyli dokonaniu odkupienia. Nabywanie funduszy poprzez Supermarket Funduszy Inwestycyjnych mBankujest bezpłatne, nie są pobierane żadne prowizji ani opłaty manipulacyjne – mówi Monika Chwiedziewicz, menedżer ds. produktów inwestycyjnych mBanku. – Dynamiczny rozwój naszej platformy jest silnie stymulowany zainteresowaniem Klientów i rosnącą liczbą aktywnie inwestujących. Obecnie z SFI mBanku korzysta już blisko 460 tys. osób.

Premiera najnowszych funduszy w Supermarkecie mBanku łączy się ze startem konkursu „Nieograniczone horyzonty inwestycyjne z ING TFI”. Propozycja jest skierowana do wszystkich Klientów zainteresowanych inwestowaniem w fundusze ING poprzez platformę mBanku. By wziąć w nim udział wystarczy zarejestrować się na stronie oraz zainwestować w subfundusze ING będące przedmiotem konkursu do 15 października 2009 r. i nie dokonać zbycia jednostek do dnia 30 listopada 2009 r. włącznie. Inwestycje w fundusze ING będzie można rozpocząć już 1 września w godzinach popołudniowych.

Na Laureatów czekają: notebook Toshiba, kamera cyfrowa Sony, przenośny zestaw DVD Philips oraz 7 pamięci USB. Konkurs trwa od 1 września do 15 października 2009 r.

Supermarket Funduszy Inwestycyjnych mBanku to wygodne oraz efektywne narzędzie pozwalające lokować środki pieniężne w fundusze inwestycyjne. Poprzez połączenie usługi inwestycyjnej z rachunkiem eKONTO, osoby korzystające z Supermarketu mają stały dostęp do systemu transakcyjnego i mogą w dowolnej chwili bezpłatnie dokonać zlecenia nabycia, konwersji lub umorzenia jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych.

źródło: mBank

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.