Powiew Złotej Kolekcji w Kupcu Poznańskim – Portal PR - 24PR
Powiew Złotej Kolekcji w Kupcu Poznańskim

04.09.2009 Kategoria: Handel. Autor: ipis

kupiec_pozxnPowiew Złotej Kolekcji – w takim klimacie odbędą się tegoroczne, ósme urodziny Kupca Poznańskiego. Już w weekend 11-13 września Centrum przemieni się nie do poznania. Złote będą dekoracje, scenografia, pokazy i występy, nagroda główna oraz oczywiście gwiazdy uświetniające wydarzenie – Beata Sadowska i Łukasz Zagrobelny.

Świętowanie ósmych urodzin rozpocznie się już w piątek 11 września. Od tego dnia, aż do niedzieli na klientów Kupca Poznańskiego czekać będą liczne rabaty, oferty specjalne i zakupy w wyjątkowych, urodzinowych cenach.

A w sobotę 12 września, punktualnie w południe, w Kupcu Poznańskim rozpocznie się huczna, całodniowa zabawa. Atmosferę podgrzewać będzie prowadząca imprezę, znana dziennikarka i prezenterka telewizyjna, Beata Sadowska. Niekwestionowaną gwiazdą soboty będzie również piosenkarz Łukasz Zagrobelny, który w okolicach godziny 18.00 wystąpi na scenie muzycznej Kupca Poznańskiego. Wcześniej, bo już około godziny 15.00 na fanów czeka niespodzianka – spotkanie z gwiazdą i możliwość zdobycia autografu.

Czym byłyby urodziny Kupca Poznańskiego bez specjalnych pokazów mody? Na wybiegu przy fontannie modelki zaprezentują najnowsze trendy na sezon jesień-zima 2009/2010 w kolekcjach takich marek, jak np. Eva Minge, Gerry Weber, Kassja, Molton oraz YES. To jeszcze nie wszystkie atrakcje, które Centrum przygotowało z okazji swoich urodzin. Na gości czekają wyjątkowe pokazy zabiegów kosmetycznych: Złota Maska w wykonaniu Salonu Urody Novatio oraz Złota Gorączka będąca specjalnością Instytutu Glamour. Dodatkowo, kosmetyczki Inglot zaprezentują trendy wizażu i kolorystykę obowiązującą w nowym sezonie.

W sobotę nastąpi również rozwiązanie konkursu „Zakupy za 2000 zł”, w którym główną nagrodą są zakupy za 2 tysiące zł w sklepach Kupca Poznańskiego. Szansę na wygranie sztabki złota o wartości 10 tysięcy zł nadal będą mieli uczestnicy zabawy „Gorączka złota”. Wielki Finał konkursu odbędzie się 17 października.

Warunkiem uczestnictwa w obu konkursach jest dokonanie zakupów za kwotę min. 100 zł w dowolnych sklepach zlokalizowanych w Kupcu Poznańskim. Za każde wydane 100 zł klient wraz z paragonem otrzyma kupon z kodem kresowym upoważniającym do zarejestrowania się w konkursie. Można tego dokonać za pośrednictwem ekranów dotykowych znajdujących się w Centrum.

Rozstrzygnięcie konkursu „Zakupy za 2000 zł” nastąpi w sobotę 12 września w okolicach godziny 17.00 (do zabawy można się zgłaszać do godziny 16.00). Nagrodę główną, bony zakupowe ufundowane przez sklepy Kupca o łącznej wartości 2 tysięcy zł, zdobędzie osoba, która zbierze i zarejestruje najwięcej kuponów w czasie trwania konkursu. W przypadku, gdy dwie lub więcej osób zgłosiły do konkursu tę samą liczbę kodów, wówczas odbędzie się między nimi dogrywka. Zwycięzcą zabawy zostanie osoba, która w ciągu 2 minut udzieli najwięcej prawidłowych odpowiedzi na pytania związane z historią i bieżącą działalnością Kupca Poznańskiego.

Dodatkowo, w pierwszej części dnia, praktycznie co pół godziny, organizowane będą quizy i konkursy, w których do wygrania będą cenne nagrody – aparaty cyfrowe, bony zakupowe, kupony rabatowe, zestawy kosmetyków, nagrody rzeczowe i wiele innych.

W piątkowy wieczór w Kupcu odbędzie się także ekskluzywna, zamknięta gala dla VIPów prowadzona przez Beatę Sadowską. Oprócz pokazów mody najnowszej kolekcji na jesień-zimę 2009/2010, dla gości zaśpiewa Łukasz Zagrobelny, a gościem specjalnym spotkania będzie projektantka Eva Minge. Spotkanie uatrakcyjnią wykwintne trunki i catering podany w postaci szwedzkiego stołu. Uwieńczeniem wieczoru będą nocne zakupy w sklepach, które zaprezentują swoją kolekcję na wcześniejszym pokazie.

Więcej informacji o imprezie urodzinowej dostępnych jest na stronie www.kupiecpoznanski.pl oraz plakatach i ekranach dotykowych umieszczonych na terenie Kupca Poznańskiego. Centrum znaleźć można w Poznaniu, przy placu Wiosny Ludów 2.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.