Premierowy router NETGEAR WNR2000 nagrodzony – Portal PR - 24PR
Premierowy router NETGEAR WNR2000 nagrodzony

16.09.2009 Kategoria: Konkursy. Autor: ipis

B1Router WNR2000, który niedawno miał swoją premierę na polskim rynku, został uhonorowany prestiżową nagrodą PTPA Media Inc. „Parent Tested Parent Approved Seal of Approval”.

Tytuł ten został przyznany urządzeniu za doskonale działające zabezpieczenia i filtry rodzicielskie, dzięki którym niepożądane treści znajdujące się w internecie nie trafiają do dzieci. Urządzenie posiada zabezpieczenia na najwyższym poziomie, niespotykanym w tej klasie urządzeń – posiada ponad 50 kategorii tematycznych, które mogą być selekcjonowane. Filtrów można używać bez żadnych dodatkowych, płatnych urządzeń czy aplikacji, co również ma znaczenie w przypadku routerów tego typu.

PTPA Media Inc. Seal of Approval przyznawana jest produktom, które są dedykowane użytkownikom domowym, i które są przyjazne rodzinie.

NETGEAR, Inc.
NETGEAR (Nasdaq: NTGR) projektuje technologicznie zaawansowane, markowe produkty sieciowe zaspokajające potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw oraz użytkowników domowych. Produkty firmy umożliwiają współdzielenie dostępu do Internetu, urządzeń peryferyjnych, plików, multimedialnych treści cyfrowych oraz aplikacji w komputerach osobistych i innych urządzeniach łączących się z internetem. Centrala firmy NETGEAR mieści się w Santa Clara w Kalifornii. Więcej informacji na stronie internetowej firmy: www.netgear.com, lub pod amerykańskim numerem telefonu (408) 907-8000.

BuzzAir

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.