PRIMUM PR dla Światowego Dnia Antykoncepcji 2009 – Portal PR - 24PR
PRIMUM PR dla Światowego Dnia Antykoncepcji 2009

28.09.2009 Kategoria: Agencje PR. Autor: ipis

primum_prPRIMUM Public Relations realizuje dla Bayer Schering Pharma działania towarzyszące obchodom Światowego Dnia Antykoncepcji (Word Contraception Day – WCD), organizowanego co roku 26 września.

Tego dnia w 70 krajach prowadzone są działania, których celem jest zwiększanie świadomości w zakresie dostępnych metod kontroli płodności, w tym promocja tematyki nowoczesnej antykoncepcji. W Polsce partnerami Światowego Dnia Antykoncepcji są grupa Edukatorów Seksualnych PONTON, Europejskie Towarzystwo Antykoncepcji i Zdrowia Reprodukcyjnego oraz Fundacja Promocji Zdrowia Seksualnego.

Tegoroczne obchody WCD organizowane są pod hasłem „Twoje Życie. Twój Głos”, które jednocześnie jest tytułem wydanej specjalnie z tej okazji niezwykłej książki autorstwa Magdy Mazur i Pauliny Młynarskiej-Moritz, zilustrowanej czarno-białymi fotografiami Lidii Popiel.

Album „Twoje Życie. Twój Głos” to zbiór ponad trzydziestu intymnych rozmów ze znanymi kobietami ze świata sztuki, biznesu, mediów i sportu, będących świadectwem trudnych wyborów, przed którymi stają każdego dnia. Bohaterki albumu opowiadają o miłości, przyjaźni, o tym, co je w życiu cieszy i o czym marzą, ale także o swoich porażkach i chwilach wyjątkowo trudnych.

Premiera albumu „Twoje Życie. Twój Głos” jest głównym elementem obchodów Światowego Dnia Antykoncepcji 2009 w Polsce.

Książka powstała z inicjatywy i środków Bayer Schering Pharma. Dostępna będzie w dobrych księgarniach, a dochód z jej sprzedaży przekazany zostanie na rzecz Fundacji Dzieci Niczyje.

PRIMUM Public Relations

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.