Publicon dla WSP „Społem” Kielce – Portal PR - 24PR
Publicon dla WSP „Społem” Kielce

11.09.2009 Kategoria: Agencje PR. Autor: Comarch Finanse

publiconAgencja PR Publicon rozpoczęła współpracę z Wytwórczą Spółdzielnią Pracy „Społem” w Kielcach. WSP „Społem” Kielce jest producentem Majonezu Kieleckiego – pierwszego w Polsce majonezu produkowanego na skalę przemysłową, obchodzącego w tym roku 50-lecie.

Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem” w Kielcach to firma z dziewięćdziesięcioletnim doświadczeniem na polskim rynku. Właśnie w Kielcach, w 1959 roku, opracowana została metoda produkcji majonezu, która stała się podstawą obowiązującej do dzisiaj Polskiej Normy. Majonez Kielecki – sztandarowy produkt firmy, zajmuje drugie miejsce pod względem najchętniej kupowanych majonezów w Polsce. Produkty „Społem” Kielce wielokrotnie otrzymywały wyróżnienia i nagrody, m.in.: znak „Poznaj Dobrą Żywność” i certyfikat jakości „Q”.

Publicon, oprócz standardowej obsługi PR, opracuje kampanię promującą obchody 50-lecia Majonezu Kieleckiego, poprowadzi działania mające na celu wzmocnienie rozpoznawalności marki oraz poprawę jej pozycjonowania. Do działań agencji należeć będzie także opieka nad serwisem majonez.pl.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.