Ściereczki czyszczące BRAVO firmy Den Braven – brawa dla nieskazitelnej czystości… – Portal PR - 24PR
Ściereczki czyszczące BRAVO firmy Den Braven – brawa dla nieskazitelnej czystości…

16.09.2009 Kategoria: Handel. Autor: ipis

newsŚciereczki czyszczące BRAVO, firmy Den Braven, to propozycja dla wszystkich oczekujących skutecznej recepty na zabrudzenia, z którymi tradycyjne środki czyszczące pozostają bez żadnych szans. Dzięki profesjonalnej formule czyszczącej stają się nieodzowną pomocą przy wszelkiego rodzaju pracach remontowo – budowlanych. Ich dodatkowym atutem jest poręczne opakowanie, teraz również w nowej wersji BRAVO Saszetka, dzięki któremu przez długi czas zachowują swoje właściwości użytkowe.

Brawo BRAVO!!!
Silikony, kleje, akryle, lakiery, oleje, smary, kit, tusz, żywice poliestrowe, jak również produkty na bazie cementu, takie jak fugi czy tynki, stają się sporym problemem w momencie, kiedy chcemy się ich pozbyć nie tylko z konkretnej powierzchni czy używanych narzędzi, ale przede wszystkim z rąk. Każdy, kto choć raz przy wykonywaniu prac remontowo – budowlanych pobrudził się klejem lub farbą, wie doskonale, że uczynienie skóry na nowo czystą bywa niezwykle uciążliwe, a chwilami nawet bolesne. Mycie wodą ze zwykłym detergentem jest bezowocne, a dodatkowe pocieranie rąk szmatką nasączoną chemicznym rozpuszczalnikiem może spowodować podrażnienia skóry jak zaczerwienienie, pieczenie. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest użycie nowych ściereczek czyszczących BRAVO firmy Den Braven, których bezpieczeństwo użytkowania zostało potwierdzone atestem dermatologicznym i atestem Państwowego Zakładu Higieny. Ponadto ściereczki czyszczące firmy Den Braven dedykowane są wszystkim tym, którzy dbają nie tylko o czystość, ale i bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki dodatkom substancji zapachowych, witaminy E i Aloe Vera, ściereczki mają przyjemny oraz świeży zapach, a także głęboko nawilżają skórę dłoni.

Wystarczy tylko przetrzeć…
Nowe ściereczki czyszczące BRAVO firmy Den Braven są nieocenione przy wszelkich pracach w domu, garażu, ogrodzie, na budowie czy w warsztacie. Ich olbrzymią zaletą jest fakt, że aby wyeliminować resztki brudu z danej nawierzchni, nie trzeba nic wlewać, przelewać czy rozcieńczać w przeróżnych proporcjach. Nie musimy się już trudzić, mozolnie wydrapując, wycinając, opalając czy też szlifując daną powierzchnię. Firma Den Braven stawia przede wszystkim na efektywność i komfort użytkowania – dla uzyskania pożądanego efektu wystarczy bowiem tylko przetrzeć brudne miejsce ściereczką czyszczącą BRAVO. Dodatkowym atutem ściereczek czyszczących BRAVO jest to, iż nie pozostawiają żadnych śladów na odzieży oraz są delikatne dla podłoża – nie powodują jego żółknięcia czy zmatowienia (np. w przypadku PCW).

Produkt występuje w trzech ekonomicznych i łatwych w użyciu wariantach, mianowicie: BRAVO Maxi – puszka z 80 ściereczkami o wymiarach 20 x 30 cm, BRAVO Standard – puszki zawierające 50 ściereczek o wymiarach 17 x 17cm oraz BRAVO Saszetka – 20 ściereczek o wymiarach 18 x 20 cm. Dzięki bezpiecznemu i szczelnemu zamknięciu substancje, którymi są nawilżone ściereczki nie wietrzeją, a my możemy dłużej cieszyć się ich przydatnością. Okres trwałości do użycia ściereczek BRAVO wynosi 24 miesiące (z nienaruszoną folią zabezpieczającą). Po otwarciu należy je zużyć w ciągu 12 miesięcy.

BRAVO MAXI – Wymiar ściereczki 20 x 30 cm, ilość sztuk w opakowaniu – 80, orientacyjna cena detaliczna: około 42,83 zł
BRAVO Standard – Wymiar ściereczki 17 x 17 cm, ilość sztuk w opakowaniu – 50, orientacyjna cena detaliczna: około 19,81 zł
BRAVO Saszetka – Wymiar ściereczki 18 x 20 cm, ilość sztuk w opakowaniu – 20, orientacyjna cena detaliczna: około 11,90 zł

———
Firma Den Braven East Sp. z o.o. z siedzibą w Wysogotowie koło Poznania została założona w 1991 roku jako wschodnioeuropejski oddział Grupy Den Braven. Holding Den Braven Sealants jest liderem technologii uszczelnień w Europie, a marka Zwaluw (Jaskółka z j. holenderskiego) jest rozpoznawalna na całym świecie.
Terenem działania Den Braven East jest nie tylko Polska, ale i inne kraje Europy Wschodniej i Azji (Rosja, Litwa, Łotwa, Estonia, Ukraina, Białoruś, Azerbejdżan i Kazachstan). Od 2000 r. dysponujemy również oddziałem w Moskwie. Den Braven East oferuje szeroki wybór produktów chemii budowlanej obejmujący: silikony, piany poliuretanowe, masy uszczelniające, takie jak akryle, kauczuki i butyleny, kleje montażowe, kleje do drewna i paneli, MS – polimery, kity, fugi, szpachlówki, grunty, impregnaty do drewna, plastyfikatory, środki czyszczące, taśmy dekarskie, samorozprężne taśmy uszczelniające, szpachelki, lakiery w sprayu, hydroizolacje, akcesoria do pian poliuretanowych, pistolety ręczne oraz pneumatyczne i akumulatorowe do silikonów, narzędzia. Dzięki uznanej jakości produkty Den Braven znajdują powszechne zastosowanie w budownictwie, przemyśle, motoryzacji, szklarstwie i gospodarstwie domowym. Den Braven dysponuje magazynami o powierzchni ponad 5000 miejsc paletowych. Produkty firmy dostarczane są w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia.

GutPR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.