Setki sklepów internetowych w Projekcie 01 – Portal PR - 24PR
Setki sklepów internetowych w Projekcie 01

08.09.2009 Kategoria: Handel, INTERNET. Autor: ipis

pro01Projekt 01 nabiera tempa! Już ponad 500 e-sklepów bierze udział w akcji pre-launchującej wejście na rynek usługi Paczkomaty 24/7 – najnowocześniejszego w Polsce rozwiązania na rynku pocztowym!
Dzięki integracji z systemem InPost Nowoczesna Poczta, klienci ponad pół tysiąca najlepszych sklepów internetowych funkcjonujących na oprogramowaniu IAI-Shop.com, mogą za darmo odbierać zakupy przez paczkomat.

IAI S.A. dostarcza kompleksowe rozwiązania informatyczne dla firm działających w internecie. Obecnie z oprogramowania IAI-Shop.com korzysta ponad 500 e-sklepów i e-hurtowni, które w ramach Projektu 01 mogą oferować swój asortyment, korzystając z opcji „wyślij przez paczkomat”. Sprzedawcy, którzy przyłączą się do kampanii będą mogli:

 • bezpłatnie nadawać i odbierać przesyłki
 • reklamować swój sklep za darmo na stronie www.projekt01.pl
 • pozyskać nawet 10 000 nowych Klientów
 • jako pierwsi skorzystać z nowoczesnych paczkomatów.„Głównym założeniem IAI S.A. . jest pełne wspieranie działalności sklepów internetowych naszych Klientów. Dlatego zapewniamy im funkcjonalne i nowoczesne rozwiązania mające wpływ na jakość świadczonych przez nie usług. Paczkomaty 24/7 to propozycja, która dzięki swojej innowacyjności wspomaga rozwój handlu elektronicznego, eliminując takie niedogodności jak: długie oczekiwanie na przesyłkę czy ograniczony czas pracy kurierów” – mówi Paweł Fornalski, Founder & CEO w IAI S.A.Projekt 01 zyskuje kolejnych zwolenników, którzy jako pierwsi mogą korzystać z usługi Paczkomaty 24/7. Co otrzymują uczestnicy Projektu 01?
 • darmową przesyłkę towarów
 • odbiór e-zakupów 24h/7, bez kolejek, w dowolnym czasie i dogodnej lokalizacji
 • super nagrody w konkursach na www.projekt01.pl
 • ekstra bonusy na zakupy
 • zniżki na przesyłki także po zakończeniu kampanii.
  „Udział w Projekcie 01 to szereg korzyści zarówno dla kupujących, jak i e-sprzedawców. Dzięki współpracy klienci e-sklepów oszczędzają na przesyłkach, a my zyskujemy kolejnych ambasadorów marki. Wszystko to sprawia, że grono użytkowników usługi Paczkomaty 24/7 stale rośnie” – Rafał Brzoska, prezes zarządu InPost.Projekt 01 trwa do 30 września 2009.

  Dotychczas w kampanii udział wzięło:

 • niemal 600 sklepów internetowych
 • ponad 4,5 tysiąca uczestników testujących Paczkomaty 24/7
 • 150 paczkomatów na terenie całego kraju.
 • W ramach działań promujących Projekt 01 w dniu 7 września 2009 roku, rozpoczęła się nowa kampania internetowa na portalach Interia.pl i Wp.pl, na pozostałych serwisach dedykowanych rynkowi e-commerce oraz na portalu Nasza-Klasa.pl. Na stronach głównych portali, a także na podstronach poświęconych zakupom w Internecie wyświetlane są różne typy bannerów (double-billboard, navibox, top layer). Za dobór oraz zakup mediów odpowiadał The Media Insight, a linie kreacyjne zostały stworzone przez agencję FireFly Creation.

  Informacje o Partnerach Paczkomaty 24/7:
  IAI-Shop.com to wiodąca, zintegrowana platforma do obsługi sklepów internetowych, działająca na zasadach wynajmu aplikacji (SaaS, ASP). Obecnie na oprogramowaniu IAI-Shop.com funkcjonuje ponad 500 sklepów internetowych w Polsce i za granicą. IAI-Shop.com łączy w sobie funkcje systemu sprzedażowego, magazynowego (ERP), kasowego, CMS, CRM i BI. W pełni obsługuje także sprzedaż na Allegro i eBay (łącznie z obsługą zamówień spływających z serwisu aukcyjnego), pasażach handlowych i wielu porównywarkach cen. Zapewnia możliwość sprzedaży w wielu walutach i językach. Łączne obroty wszystkich klientów IAI S.A. to ponad 10 milionów złotych miesięcznie. Firma istnieje na rynku od 2005 roku, a w kwietniu 2009 przekształciła się w spółkę akcyjną. Na wrzesień 2009 planowany jest debiut na New Connect.

  Obok najbardziej zaawansowanej na rynku aplikacji do sprzedaży internetowej IAI–Shop.com, firma świadczy usługi z zakresu consultingu oraz marketingu internetowego, przy zapewnieniu klientom szerokiego wsparcia technicznego i biznesowego.

  Podobne wpisy:  Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.