Spodnie jak druga skóra – Portal PR - 24PR
Spodnie jak druga skóra

14.09.2009 Kategoria: Moda. Autor: ipis

bergsonIdealnie dopasowane do kobiecej sylwetki ciała, niekrępujące ruchów spodnie Bergson Solar Ladies, należą do serii odzieży technicznej, przygotowanej do wypraw trekkingowych. Zastosowanie włókien nowoczesnej technologii zapewnia komfort i pozwala stawić czoła każdej wyprawie

Do stworzenia damskich spodni Bergson Solar Ladies wykorzystano połączenie materiałów należących do dwóch technologii. Główną tkaniną jest POLARTEC 100 Series. To oddychający materiał, który izoluje ciało od zimna i nie dopuszcza do jego przegrzania.
W spodniach, na wysokości od kolan do połowy ud, wszyto specjalne wstawki z bardzo elastycznego materiału TECHNISTRECH®, którego rozciągliwość znacznie ułatwia zgięcie nóg w kolanach, a przez to szybkie poruszanie się. Tą właściwość spodni Solar Ladies docenimy zwłaszcza w górzystym terenie.

solar ladies
foto: Bergson, Bergson Solar Ladies

Istotną cechą spodni jest ich niewielka waga. Spodnie posiadają dwie zapinane na zamek kieszenie oraz zakończone także zapięciami na zamek nogawki. Dzięki nim możemy dopasować nogawki spodni do obuwia, tak aby nie wywierać ucisku na łydki.

Spodnie damskie, w różnych rozmiarach, dostępne w dwóch odcieniach: jasnoszarym oraz czarnym w sklepach Bergson.

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.