Świdniczanie upiększają domy – Portal PR - 24PR
Świdniczanie upiększają domy

18.09.2009 Kategoria: CSR, Handel. Autor: ipis

H1Dobre jakościowo produkty za bardzo niskie ceny. Ekstremalna wyprzedaż artykułów wyposażenia wnętrz z wyższej i średniej półki to pomysł Franc Gardinier i Franc Textil na lokalną promocję firmy.

Świdniczanie upiększają domy

Produkty firmy Franc Textil istnieją na rynku lokalnym od 15 lat, a rolety produkowane przez firmę Franc Gardiner – od 7. Znane na rynkach Europy Zachodniej firmy, są bardzo aktywne w swoim najbliższym otoczeniu.

– Oprócz typowych działań CSR w środowisku lokalnym, staramy się także pokazywać inaczej. Wykorzystujemy ideę atrakcyjnych wyprzedaży, aby przybliżać mieszkańcom regionu specyfikę i ofertę naszych produktów i tym samym zaznajamiać ich z firmą – mówi Kamila Prałat z firmy Franc Gardiner.

Sezonowe wyprzedaże cieszą się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. Przez trzy weekendy września w cenach fabrycznych można kupić rolety, zasłony, narzuty, obrusy, poszewki, siedziska, ogromny wybór różnorodnych tkanin – wszystkie ze średniej i wysokiej półki. Tegoroczna akcja potrwa do 27 września włącznie.

O firmach

Franc Textil od 15-stu lat specjalizuje się w produkcji dekoracyjnych artykułów tekstylnych. Jest jednym z największych i najnowocześniejszych dostawców tekstyliów domowych dla firm z krajów Europy Zachodniej.

Firma Franc Gardiner od siedmiu lat tworzy nowe standardy w produkcji i sprzedaży rolet. Świdnicka spółka jest liderem na polskim rynku i wiodącą firmą w Europie w branży. Oferuje swoim klientom szeroki asortyment dekoracji okiennych: rolet klasycznych, mini rolet, rolet bambusowych, tekstylnych, żaluzji. Franc Gardiner wprowadził na rynek dwie marki produktowe, dedykowane klientom o zróżnicowanych wymaganiach – Prakto oraz Lotari.

Agencja inplusPR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.