Symetria dołącza do grona prestiżowego UX Alliance – Portal PR - 24PR
Symetria dołącza do grona prestiżowego UX Alliance

28.09.2009 Kategoria: Wieści za spółek. Autor: ipis

newsPoznańska agencja Symetria (www.symetria.pl) została przyjęta do elitarnego UX Alliance (www.uxalliance.com). UX Alliance to ogólnoświatowe stowarzyszenie firm zajmujących się badaniami usability. Zrzesza 20 firm reprezentujących najwyższą jakość świadczonych usług.

Podczas 10. zjazdu UX Alliance, który odbył się w dniach 13 – 15 września w Bad Neuenahr (Niemcy), przedstawiciele Symetrii zaprezentowali swoją firmę przed przedstawicielami wszystkich członków UXa. Pod uwagę brane było dotychczasowe doświadczenie, wielkość oraz kondycja finansowa firmy. Prezentacja spotkała się z bardzo dobrym odbiorem ze strony UXa, wszystkie kraje jednogłośnie poparły polską kandydaturę. Przyjęcie do tego prestiżowego grona oznacza dla Symetrii docenienie pozycji na polskim rynku jako wiodącej firmy prowadzącej badania usability.

Szeran Millo, E-marketing Director, Symetria: „To dla nas wielkie wyróżnienie. UX Alliance zrzesza najlepsze światowe firmy zajmujące się użytecznością. Przynależność do tego grona otworzy nam drzwi z jednej strony do nowych, ciekawych wyzwań, jakimi bez wątpienia są międzynarodowe projekty. Z drugiej zaś pozwoli poznać nowoczesne, najbardziej aktualne metody przeprowadzenia badań oraz projektowania zorientowanego na użytkownika. Jesteśmy bardzo zadowoleni i pełni entuzjazmu do dalszych działań.”

UX Alliance (www.uxalliance.com) powstała w 2005 roku w Barcelonie. Na początku istnienia stowarzyszenia współtworzyły je firmy z Francji, Niemiec, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych. Obecnie skupia 20 firm z całego świata, które mają na celu dostarczanie efektywnych międzynarodowych rozwiązań w dziedzinie User Experience. Organizacja do tej pory współpracowała przy 250 międzynarodowych projektach, testowanych w ponad 30 państwach, w których udział brało 15,000 uczestników.

Agencja e-biznes Symetria (www.symetria.pl) specjalizuje się w obsłudze projektów związanych z prowadzeniem biznesu w Internecie. Od 1998 roku eksperci agencji doradzają i wykonują wdrożenia dla największych polskich firm. Z usług firmy korzystali m.in. Volkswagen, Telekomunikacja Polska, Orange, BZ WBK, Link4, WN PWN, PGNiG, Wirtualna Polska, Triada, TVP, Agora, Nestle, Home.pl. Doświadczenie Symetrii budują także własne projekty internetowe. Symetria jest twórcą największego polskiego serwisu randkowego Sympatia.pl, jak również tematycznych serwisów społecznościowych Trener.pl i Vitalia.pl (800 tys. UU).

Link do informacji: http://www.newswiretoday.com/news/57819/

Więcej o UX Alliance: www.uxalliance.com

Więcej o Symetrii: www.symetria.pl

Symetria

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.