Sztabka złota dla finalisty konkursu Kupca Poznańskiego – Portal PR - 24PR
Sztabka złota dla finalisty konkursu Kupca Poznańskiego

02.09.2009 Kategoria: Handel, Konkursy. Autor: ipis

gold_barMotywem przewodnim tegorocznych urodzin Kupca Poznańskiego jest Powiew Złotej Kolekcji. Złoto nieodzownie kojarzy się z bogactwem i przepychem. Takie też więc będą nagrody w urodzinowych konkursach organizowanych przez Centrum. Do zdobycia są sztabka złota o wartości 10 tysięcy zł i zakupy za 2 tysiące złotych!

Obchody ósmych urodzin, na które Kupiec Poznański zaprasza w weekend 11-13 września, wymagają szczególnej oprawy. Zadbali o nią organizatorzy konkursów „Gorączka złota” oraz „Zakupy za 2000 zł” przewidując wyjątkowe i niecodzienne nagrody do zdobycia – sztabkę złota o wartości aż 10 tysięcy zł i bony zakupowe wartości 2 tysięcy zł!

Co należy zrobić, aby wziąć udział w obu konkursach i zyskać szansę na wygraną? Warunkiem jest dokonanie zakupów za kwotę min. 100 zł w dowolnych sklepach zlokalizowanych w Kupcu Poznańskim. Za każde wydane 100 zł Klient wraz z paragonem otrzyma kupon z kodem kresowym upoważniającym do zarejestrowania się w konkursie. Można tego dokonać za pośrednictwem ekranów dotykowych znajdujących się w Centrum. Im więcej kuponów, tym większa szansa na zgarnięcie głównych nagród.

Finalistę zabawy „Zakupy za 2000 zł” poznamy już 12 września, w czasie sobotniej imprezy urodzinowej. Ogłoszenie wyników nastąpi około godziny 17.00. Nagrodę główną, którą są bony zakupowe o wartości 2 tysięcy złotych ufundowane przez sklepy Kupca Poznańskiego, zdobędzie osoba, która zbierze i zarejestruje najwięcej kuponów w czasie trwania konkursu. Uwaga! W przypadku, gdy dwie lub więcej osób zgłosiły do konkursu tę samą liczbę kodów, wówczas odbędzie się dogrywka. Zwycięzcą zabawy zostanie osoba, która wykaże się odpowiednią wiedzą na temat historii i bieżącej działalności Kupca Poznańskiego udzielając najwięcej poprawnych odpowiedzi na zadawane pytania.

Zabawa „Gorączka złota” potrwa do soboty 17 października br. Tego dnia w Kupcu Poznańskim odbędzie się Wielki Finał, podczas którego poznamy nazwisko zwycięzcy zabawy. O nagrodę będzie trzeba jednak powalczyć. Rywalizacja rozpocznie się od wyłonienia przez Jury 5 kodów, których właściciele wezmą udział w finale. Uczestnikom zostanie zadanych 10 pytań związanych z historią i bieżącą działalnością Kupca Poznańskiego. Trzy osoby, które na tym etapie udzielą najwięcej poprawnych odpowiedzi zostaną zakwalifikowane do ścisłego finału. Zwycięzcą i jednocześnie zdobywcą nagrody głównej zostanie osoba, która prawidłowo odpowie na największą liczbę z 5 zadanych w finale pytań.

Zwycięzca w konkursie „Gorączka złota” wróci do domu bogatszy o sztabkę złota wartą aż 10 tysięcy zł!

Więcej informacji o konkursach i imprezie urodzinowej dostępnych jest na stronie www.kupiecpoznanski oraz plakatach i ekranach dotykowych umieszczonych na terenie Kupca Poznańskiego. Centrum znaleźć można w Poznaniu, przy placu Wiosny Ludów 2.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.