TETA w branży meblarskiej – Portal PR - 24PR
TETA w branży meblarskiej

14.09.2009 Kategoria: Systemy IT. Autor: ipis

tetaWrocławska spółka wdroży system TETA Personel.NET i TETA HRM w Katowickim Przedsiębiorstwie Meblowym „Agata”. Prace rozpoczęły się w lipcu.

Śląska firma zdecydowała się na wdrożenie systemu kadrowo-płacowego TETA Personel.NET (moduły: Administracja kadrami.NET, Płace.NET, Umowy cywilno-prawne.NET, Zarządzanie czasem pracy.NET, Działalność socjalna.NET, Zarządzanie rozwojem pracownika.NET, Szkolenia.NET, Rekrutacja.NET) przeznaczonego dla 7 użytkowników oraz 10 modułów tworzących oprogramowanie HRM pomocne w zarządzaniu zespołem pracowników (kartoteka pracownicza, urlopy, zarządzanie czasem pracy, absencje, raportowanie, delegacje, ocena pracownicza, kompetencje, szkolenia, rekrutacje).

– To bardzo budujące, że w dobie kryzysu coraz więcej firm dostrzega, że sposobem na oszczędności może być wdrożenie nowoczesnych narzędzi informatycznych. Wyniki TETY w pierwszym i drugim kwartale bieżącego roku są efektem coraz większej świadomości polskich przedsiębiorców, że na tzw. IT nie należy oszczędzać – podkreśla Jerzy Krawczyk, prezes TETY.

Uruchomienie obu systemów planowane jest na październik 2009 r.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.