WNAP210 – Router zasilany z sieci – Power over Ethernet (PoE) – Portal PR - 24PR
WNAP210 – Router zasilany z sieci – Power over Ethernet (PoE)

24.09.2009 Kategoria: Telekomunikacja. Autor: ipis

netgearRouter WNAP210 z linii ProSafe to sprzęt dla profesjonalistów. Urządzenie obsługuje trzy standardy IEEE, w tym IEEE 802.11g, dzięki któremu pracuje nawet piętnastokrotnie szybciej niż inne routery, przy dziesięciokrotnie większym zasięgu. Daje to możliwość jego wszechstronnego zastosowania nawet w dużych sieciach bezprzewodowych.

WNAP210 firmy NETGEAR posiada również bardzo ważną funkcję dla użytkowników, którzy dbają o środowisko naturalne oraz niskie zużycie energii. Standard IEEE 802.3af Power over Ethernet (PoE) pozwala na zasilanie urządzenia bezpośrednio z sieci, dzięki czemu energia, którą router zużywa podczas pracy, jest minimalna – 5,8 Watta. Ta opcja pozwala na montaż urządzenia w miejscach, z których sygnał będzie najmocniejszy, a możliwość doprowadzenia kabla zasilającego jest ograniczona – taka sytuacja ma miejsce, gdy router używany jest na przykład do rozdziału sygnału przez użytkowników w większym budynku. Jest to możliwe dzięki dziesięciokrotnie większemu zasięgowi w standardzie 802.11g, w którym praca urządzenia jest piętnastokrotnie szybsza w porównaniu do innych tego typu urządzeń na rynku.

Ponadto, WNAP210 współpracuje ze starszymi urządzeniami działającymi w standardzie 802.11g, jednocześnie pracując w 802.11n. Posiada także wbudowaną antenę wewnętrzną, możliwość szyfrowania (WEP): 64, 128 i 152 bity, możliwość obsługi połączeń telnet SSH czy wsparcie dla tunelowania VPN.

NETGEAR, Inc.
NETGEAR (Nasdaq: NTGR) projektuje technologicznie zaawansowane, markowe produkty sieciowe zaspokajające potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw oraz użytkowników domowych. Produkty firmy umożliwiają współdzielenie dostępu do Internetu, urządzeń peryferyjnych, plików, multimedialnych treści cyfrowych oraz aplikacji w komputerach osobistych i innych urządzeniach łączących się z internetem. Centrala firmy NETGEAR mieści się w Santa Clara w Kalifornii. Więcej informacji na stronie internetowej firmy: www.netgear.com, lub pod amerykańskim numerem telefonu (408) 907-8000.

BuzzAir

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.