10 najlepszych kobiet w biznesie – Portal PR - 24PR
10 najlepszych kobiet w biznesie

19.10.2009 Kategoria: Konkursy. Autor: ipis

P0Zakończył się pierwszy etap konkursu organizowanego przez Radio PIN i BRE Bank zatytułowanego Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku 2008. Znamy już nazwiska dziesięciu finalistek.

Do konkursu zgłosiło się kilkadziesiąt kobiet sukcesu, właścicielek firm, dyrektorek zarządzających oraz pań pełniących kluczowe role w przedsiębiorstwach. W pierwszym etapie, partner programu- firma Dun&Bradstreet- dokonała weryfikacji zgłoszeń pod kątem wskaźników finansowych i wybrał dziesięć finalistek.

Wśród finalistek znalazły się zarówno właścicielki firm jak i panie zarządzające przedsiębiorstwami:

*
Agnieszka Bliżanowska – Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm
*
Anna Garwolińska – Glaubicz Garwolińska Consultants
*
Beata Misztal Dethloff – Dental Excellence
*
Ewa Bałdyga Martis CONSULTING Sp. z o.o.
*
Iwona Wencel – HR Business Pertners
*
Katarzyna Bryczkowska – Kiraga Centrum Projektów Rozwojowo-Edukacyjnych-IQ145
*
Katarzyna Pawlikowska – GARDEN OF WORDS
*
Lidia Mikołajczyk-Gmur – VELUX Polska
*
Patrycja Popławska – CLARENA Polska
*
Zofia Podhorodecka – Auxilium

Bizneswoman roku 2008 zostanie wyłoniona w głosowaniu Jury, w składzie: Dr Irena Eris, Ewa Zimny, Grażyna Piotrowska Oliwa, Halina Kustosz, Adam Szejnfeld, Mirosław Błaszczyk, Ludwik Sobolewski, Przemysław Gdański i Dariusz Grzywaczewski.
Nagroda publiczności przyznana będzie na podstawie głosowania internautów, które potrwa do 13 listopada b.r.

24 listopada, na uroczystej gali, poznamy imię i nazwisko laureatki.

Konkurs Sukces Pisany Szminką – Bizneswoman Roku 2008 organizowany jest przez Radio PiN i BRE Bank. Jego celem jest wyróżnianie przedsiębiorczych i kreatywnych jednostek, promocję przedsiębiorczości kobiet, ukazywanie kobiecych autorytetów oraz jednostek wspierających rozwój przedsiębiorczości kobiet w Polsce.

Kandydatki oceniane będą na podstawie osiągnięć (wprowadzonych z sukcesem projektów, innowacyjnych rozwiązań, wykorzystanych szans rynkowych i wyników finansowych, gdzie głównie brany pod uwagę będzie procentowy wzrost obrotów). Wprowadzone kryteria weryfikować będą między innymi; stopień przedsiębiorczości, kreatywności, innowacyjności oraz społecznego zaangażowania reprezentowanych podmiotów.

Głosować na wybraną finalistkę można na stronie www.radiopin/bizneswoman. Która z Pań dostanie nagrodę internautów Bizneswoman Roku 2008 – Szminka Publiczności dowiemy się podczas gali finałowej konkursu.

Patroni medialni: Polsat Cafe, TV Biznes, Puls Biznesu, Harvard Business Review, Brief, Elle, onet.pl, kobiety.pl, Polki w świecie, inwestycje.pl, Boston Media

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.