Wielkie otwarcie Galerii Sandecja – Portal PR - 24PR
Wielkie otwarcie Galerii Sandecja

26.10.2009 Kategoria: Handel. Autor: ipis

00128 października długo oczekiwana Galeria Sandecja odkryje swoje wnętrze dla mieszkańców Nowego Sącza i okolic. Koncert zespołu „Bracia”, występy uczestników programu „You can dance”, spotkanie z Edwardem Lutczynem to tylko wybrane atrakcje przygotowane przez TK Development – inwestora największego centrum handlowo-usługowego w mieście iregionie 
Atrakcje Wielkiego Otwarcia
28 października otworzą się drzwi dla pierwszych Klientów Galerii Sandecja. Na mieszkańców Nowego Sącza czeka dzień pełen niezapomnianych i widowiskowych atrakcji.  W największym i najnowocześniejszym centrum handlowo-usługowym w Nowym Sączu odbędą się widowiskowe pokazy, konkursy z nagrodami i występy gwiazd rockowej estrady. 

Klienci Galerii Sandecja będą mieli okazję z bliska zobaczyć pełne wigoru i ekspresji występy taneczne uczestników programu „You Can Dance” oraz magiczne i niezwykle widowiskowe pokazy akrobatyczne grupy „Art Color Ballet”. Ukoronowaniem dnia pełnego emocji będzie ponad godzinny koncert zespołu „Bracia”. W ciągu dnia na najmłodszych klientów centrum czekać będzie znany rysownik – Edwardem Lutczyn, który poprowadzi liczne konkursy plastyczne i wręczy nagrody zwycięzcom konkursu „Moje Miasto”. Szczudlarze i animatorzy zabaw zatroszczą się o pogodne nastroje przebywających w centrum dzieci. Z pewnością dzień ten na długo zapadnie w pamięci klientów.

Oferta handlowa
Bogata oferta sklepów Galerii Sandecja sprawi, że każdy znajdzie w nich coś dla siebie. Najmodniejsze butiki i firmowe sklepy (np. Reserved, H&M, Camaieu) sprostają oczekiwaniom amatorów elegancji, szyku, jak również wygody i sportowego stylu. Galeria gwarantuje bogaty wybór obuwia, galanterii skórzanej, odzieży damskiej, męskieji dziecięcej, odzieży sportowej oraz bielizny. Codzienne potrzeby zapewni hipermarket Carrefour, a m.in. sklep Euro RTV AGD zaopatrzy dom w najwyższej jakości sprzęty.
W Galerii nie zabraknie również niezbędnych punktów usługowych, m.in. apteki, fryzjera, kwiaciarni, salonu optycznego czy kantoru.

Dwupoziomowy, nowoczesny obiekt zgromadzi pod jednym dachem 100 lokali handlowo–usługowych oraz zapewni 850 miejsc parkingowych. Zarówno w części podziemnej, jak i naziemnej przewidziano miejsce na myjnię samochodową.

Godziny otwarcia GALERII SANDECJA
Galeria handlowa
Pon.–sob.         10:00-21:00
Niedz. i święto   10:00-20:00

Carrefour
Pon.–sob.         8:00-22:00
Niedz. i święto   9:00-21:00

Galeria Sandecja w liczbach

 
GALERIA SANDECJA w liczbach:
 

 

(ca. / ok.)

POWIERZCHNIA CAŁKOWITA

40.000 sqm / m2

 

 

POWIERZCHNIA NAJMU BRUTTO

17.200 sqm / m2

wliczając:

 

  • GALERIA HANDLOWA (Poziomy: I & II)

12.200 sqm / m2

  • HIPERMARKET CARREFOUR

5.000 sqm / m2

 

 

ILOŚĆ MIEJSC PARKINGOWYCH

850

ILOŚĆ SKLEPÓW

100

Więcej informacji na temat Galerii Sandecja na stronie www.galeria-sandecja.pl

TBWA\PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.