200 nowych miejsc pracy w Krakowie – Portal PR - 24PR
200 nowych miejsc pracy w Krakowie

06.10.2009 Kategoria: Wieści za spółek. Autor: ipis

P0Międzynarodowe centrum outsourcingowe Hewitt Associates w Krakowie rozwija swoją działalność i tworzy 200 nowych miejsc pracy. Nowe etaty powstały w związku z obsługą kolejnych, międzynarodowych klientów w zakresie outsourcingu procesów Human Resources.

Krakowskie centrum Hewitt świadczy usługi w zakresie outsourcingu procesów HR dla klientów korporacyjnych z całej Europy i jest wiodącym centrum outsourcingowym firmy na kontynencie. Centrum specjalizuje się w administracji personalnej, administracji rekrutacji i szkoleń, zarządzaniu wynagrodzeniami oraz zajmuje się telefoniczną obsługą klienta. Prowadzone są w nim również projekty administracyjne związane z zarządzaniem programami emerytalnymi dla klientów z wielu krajów europejskich.

– Coraz więcej naszych klientów dostrzega korzyści wynikające z powierzania niektórych procesów biznesowych centrom outsourcingowym, stąd wynika również zapotrzebowanie na oferowane przez nas usługi. Chcemy rozwijać naszą działalność w Krakowie, bo to miasto daje dostęp do świetnie wykształconych absolwentów szkół wyższych, a równocześnie ze względu na swój charakter i rozwijający się rynek pracy przyciąga też osoby z innych miast, a nawet z zagranicy – mówi Eoin McCoy, Dyrektor Zarządzający biznesem outsourcingowym w Hewitt.

Obecna rekrutacja prowadzona jest na stanowiska wszystkich szczebli – od pracowników administracyjnych, przez kierowników średniego szczebla do kadry zarządzającej. Poszukiwane są zarówno osoby z wykształceniem ekonomicznym, jak również absolwenci uczelni technicznych i kierunków humanistycznych.

Krakowskie centrum outsourcingowe Hewitt Associates działa od 2005 roku. Obecnie zatrudnia 300 osób.
Szczegółowe informacje dotyczące nowej rekrutacji znajdują się na stronie: www.hewitt.com/kariera

FineArt Communications

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.