Apreo Logistics operatorem logistycznym – Portal PR - 24PR
Apreo Logistics operatorem logistycznym

15.10.2009 Kategoria: Logistyka. Autor: ipis

trans2Apreo Logistics SA 1 października zaprezentowała na terenie swojego centrum logistycznego w Nowej Wsi Wrocławskiej nową ofertę. W jej ramach Spółka – poza dotychczasową działalnością spedycyjną – zamierza skupić się na kompleksowej obsłudze logistycznej dla swoich klientów. Usługa obejmuje: transport całopojazdowy, gospodarkę magazynową i dystrybucję na terenie kraju.

Na uroczystość związaną z prezentacją nowej oferty przybyli Klienci współpracujący z Apreo, przedstawiciele firm branży transportowej, a także liczne grono dziennikarzy. Wydarzenie odbyło się w Nowej Wsi Wrocławskiej w Panattoni Park Wrocław II, na którego terenie znajduje się centrum logistyczne firmy obsługujące rejon południowo-zachodniej Polski. Goście mieli okazję zapoznać się z nową ofertą Apreo i specyfiką poszczególnych usług w ramach prezentowanego pakietu.

Od 1 października Apreo Logistics poszerza zakres świadczonych usług i w tym momencie, wraz z wysokiej jakości usługami przewozowymi i dystrybucyjnymi, firma proponuje swoim klientom kompleksową obsługę transportowo-logistyczną na terenie całego kraju.

„Nowa oferta to dowód na to, że stale dostosowujemy się do potrzeb naszych Klientów. Apreo w ciągu ostatnich lat dynamicznie się rozwijało i obecnie z dumą możemy stwierdzić, że jako operator logistyczny oferujemy naszym partnerom najwyższej jakości obsługę całego procesu logistycznego, co znaczy, że możemy zająć się transportem, magazynowaniem i dystrybucją towarów Klienta.” – powiedział Arkadiusz Glinka, Prezes Zarządu APREO LOGISTICS SA.

Wprowadzenie nowej oferty było możliwe nie tylko dzięki doświadczonemu zespołowi specjalistów, ale również dzięki zaawansowanym systemom informatycznym, za które Spółka w ubiegłych latach otrzymała nagrody „Złoty Bit” i „Lider informatyki 2008”. Pełna informatyzacja firmy, umożliwia dopasowanie oferowanych usług do potrzeb poszczególnych klientów, a także szybki i łatwy dostęp do informacji o ich towarach.

Prezentacja nowej oferty połączona była z uroczystym otwarciem magazynu Apreo w Panattoni Park Wrocław II. Powierzchnia składowania dostępna do dyspozycji Apreo wynosi obecnie 5.000 m2, ale jak zapewniają przedstawiciele Spółki istnieje możliwość szybkiego jej rozszerzenia do ponad 20.000 m2.

Innerlook Consultancy

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.