BENEFIT MEDIA dla NG Solutions – Portal PR - 24PR
BENEFIT MEDIA dla NG Solutions

08.10.2009 Kategoria: Agencje PR, INTERNET. Autor: ipis

A8Agencja BENEFIT MEDIA Communications rozpoczęła współpracę z firmą informatyczną NG Solutions. Agencja zajmie się przede wszystkim media relations, doradztwem w zakresie aktywnej komunikacji z rynkiem, prowadzeniem zewnętrznego biura prasowego oraz wzmacnianiem obecności NG Solutions w Internecie.

Głównym obszarem działania NG Solutions jest obsługa informatyczna firm w modelu outsourcingu. Obejmuje ona przede wszystkim:
• serwis stacji roboczych i drukarek
• dostarczanie sprzętu IT
• administrację serwerów
• ochronę danych przed utratą

Misją NG Solutions jest dostarczać wysokiej jakości produkty i usługi informatyczne dla firm, przede wszystkim z sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MSP).

„Zgromadziliśmy solidny zespół odpowiednio wykształconych osób, co potwierdzają liczne certyfikaty. Co więcej, w naszym podejściu do biznesu staramy się łamać stereotyp ‘wyobcowanego informatycznego świata’. Nasi klienci mogą z nami rozmawiać w prosty sposób i nie usłyszą typowego, niezrozumiałego slangu informatyków. Oprócz tego, ze współpracy z nami klienci cenią sobie spokój i bezpieczeństwo w codziennym użytkowaniu narzędzi informatycznych.” – mówi Nikodem Zdzieborski, założyciel NG Solutions.

NG Solutions prowadzi atrakcyjny program „Gwarancja bezpieczeństwa i satysfakcji albo zwrot 100% kwoty”. W jego ramach przez dwa miesiące klienci mogą testować współpracę z NG Solutions. Jeżeli w tym czasie klienci nie będą w pełni zadowoleni ze świadczonych usług, NG Solutions zwraca całą zainwestowaną kwotę!

Firma NG Solutions została założona w 2000 r. Wśród klientów znalazły się firmy z różnych sektorów gospodarki, m.in.: ABG, AJM Electronics, Biotech, Daikin, Nobel Biocare, Polimeni, Quickborner Team, Swiss Chamber Poland, Torca Polska oraz wiele firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MSP).

www.ngsolutions.pl

Benefit Media Communications

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.