Bonarka City Center: Świąteczna przedsprzedaż – Portal PR - 24PR
Bonarka City Center: Świąteczna przedsprzedaż

20.10.2009 Kategoria: Handel. Autor: ipis

8111Jak zachęcić klientów do zakupów, jeszcze przed otwarciem galerii handlowej? Sposób znalazła Bonarka City Center, nowopowstające centrum handlowo-rozrywkowo-usługowe w Krakowie.

Bonarka City Center otworzy swoje drzwi dla kupujących 21 listopada. Ale już dziś oferuje wszystkim chętnym bony podarunkowe, umożliwiające zakupy z 10% rabatem i szansę wygrania wycieczki w Tropiki.

Bony podarunkowe o nominałach 100 zł sprzedawane są przez handlowców trafiających do wybranych firm w Krakowie. Chęć zakupu można także zgłosić dzwoniąc na numer 012 620 44 49. Warto się pospieszyć, bo oferta jest limitowana.

Z zakupu bonów podarunkowych w okresie przedświątecznym często korzystają właściciele firm. Jest to użyteczny sposób na wręczenie pracownikom świątecznych bonusów. Tym razem profity są jeszcze większe niż zwykle – każdy bon nie tylko daje możliwość bycia pierwszym w zrobieniu zakupów w nowootwartych sklepach Bonarka City Center, i to po niższych cenach, ale także wylosowania VOUCHERA NA WYCIECZKĘ W TROPIKI o wartości 25 000 złotych!

Dodatkowo, za każde 10 zakupionych bonów, kupujący otrzyma dwa zaproszenia na galę, podczas której, w ekskluzywnym gronie, nastąpi uroczyste otwarcie Bonarki, a tym samym 270 sklepów znajdujących się na jej terenie.

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstające na ok 19 ha poprzemysłowym terenie dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Rekultywacja terenu oraz likwidacja zanieczyszczeń była jedną z największych realizacji tego typu w Polsce. Otwarcie, jednego z największych w Polsce, kompleksu handlowo – usługowo – rozrywkowego zostało zaplanowane na 21 listopada 2009.
W BCC znajdzie się ponad 270 sklepów oraz stoisk czasowych, największy w Polsce multipleks sieci Cinema City, restauracje, lodziarnie oraz bezpłatny parking na 3 200 samochodów. Wśród kilkuset sklepów pojawią się marki dotychczas nieobecne nie tylko w Krakowie, ale nawet w Polsce.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.