BRE Bank liderem polskiej transformacji – Portal PR - 24PR
BRE Bank liderem polskiej transformacji

12.10.2009 Kategoria: Konkursy. Autor: ipis

newsBRE Bank znalazł się w gronie firm z branży finansowej wyróżnionych tytułem Lider Polskiej Transformacji przyznawanym przez magazyn Forbes.

Forbes Executive Forum – Liderzy 20 lat Polskiej Transformacji to cykl trzech unikatowych spotkań, podsumowujących gospodarcze osiągnięcia Polski w ciągu minionych 20 lat. Podczas tych wydarzeń nagradzani są „Ojcowie Polskiej Transformacji” oraz najlepiej zrestrukturyzowane przedsiębiorstwa.

7 października odbyła się druga z cyklu konferencja, której tematami przewodnimi były przemiany w motoryzacji, rozwój sektora energetycznego oraz transformacja sektora finansowego w Polsce. Podczas spotkania, uhonorowane zostały najlepiej zrestrukturyzowane i zarządzane firmy z branży motoryzacyjnej oraz finansowej. W imieniu BRE Banku nagrodę odebrał Prezes Henryk Okrzeja.

BRE Bank

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.