Capital One Advisers wprowadza spółkę OneRay Investment na NewConnect – Portal PR - 24PR
Capital One Advisers wprowadza spółkę OneRay Investment na NewConnect

07.10.2009 Kategoria: Rynek kapitałowy. Autor: ipis

nc8 października 2009 roku na NewConnect zadebiutuje spółka OneRay Investment SA., której Autoryzowanym Doradcą jest Capital One Advisers – inicjator powstania Stowarzyszenia Autoryzowanych Doradców Rynku NewConnect (SAD).
„Cieszy nas, że pomimo zaostrzonych przez Giełdę Papierów Wartościowych kryteriów dopuszczenia, na NewConnect zadebiutuje tak ciekawa spółka. Widzimy, że przy obecnej polityce GPW, kluczową rolę przy składaniu wniosków o wprowadzenie do notowań jest przygotowanie najwyższej jakości dokumentów. Właśnie takie standardy jakości propagujemy w ramach Stowarzyszenia Autoryzowanych Doradców Rynku NewConnect” mówi Marcin Duszyński, Prezes Zarządu Capital One Advisers i jednocześnie prezes SAD. „Jesteśmy przekonani, że obecność na rynku alternatywnym stanowić będzie otwarcie nowego rozdziału w historii OneRay Investment SA, zapewniając jej akcjonariuszom możliwość dalszej budowy wartości” dodaje Marcin Duszyński.

OneRay Investment SA będąc inwestorem branżowym typu private equity, zamierza wypełnić na polskim rynku kapitałowym przestrzeń pomiędzy funduszami zalążkowymi (seed capital), a dużymi funduszami venture capital zainteresowanymi jednostkowymi inwestycjami powyżej 1 mln Euro. Działania funduszu będą koncentrować się na inwestycjach w spółki z obszaru nowych technologii, m.in. w komunikację bezprzewodową, Internet oraz sektor IT. W skład portfela OneRay Investement SA wchodzą obecnie trzy spółki: LocoZone Sp. z o.o., Surfland Deweloper System Sp. z o.o. oraz eXant Software Polska Sp. z o.o..

Capital One Advisers

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.