CENTRA HEAVY – nowa gama akumulatorów ciężarowych – Portal PR - 24PR
CENTRA HEAVY – nowa gama akumulatorów ciężarowych

07.10.2009 Kategoria: Handel. Autor: ipis

trans2Exide Technologies opracował i wprowadza obecnie na rynek nową gamę akumulatorów CENTRA® HEAVY dedykowanych do pojazdów ciężarowych, rolniczych oraz autobusów.

Nowa koncepcja produktowa podzielona na kilka podstawowych gam: Centra® Expert Endurance, Centra® Expert, Centra® Professional Power i Centra® Professional oferuje pełne pokrycie zapotrzebowania na energię profesjonalnych użytkowników.

Centra® HEAVY jest nie tylko nową ofertą produktową, ale przede wszystkim nowym sposobem podejścia do optymalnego wyboru przez użytkownika akumulatora. Materiały informacje towarzyszące wprowadzeniu nowej gamie produktów zawierają pełen zakres informacji, wskazówek na temat kluczowych elementów, które należy uwzględnić przy wyborze odpowiedniego dla swojego pojazdu akumulatora (wielkości silnika, wyposażenie pojazdu, warunki jazdy, czynników zewnętrzne takie jak pogoda czy rodzaj warunków drogowych).

“Wymieniając akumulator w pojeździe ciężarowym powinno się mieć na względzie to czy dany pojazd w pierwszej kolejności potrzebuje podwyższonych parametrów rozruchowych, czy też priorytetem jest zapewnienie niezawodnego długotrwałego źródła zasilania wszystkich zamontowanych na pokładzie pojazdu urządzeń. Nasza nowa koncepcja wsparta odpowiednimi materiałami informacyjnymi ułatwia zarówno identyfikację własnych potrzeb przez użytkownika, jak i wybór najbardziej optymalnego typu akumulatora” – mówi Jarosław Nadstazik, Marketing Manager Exide Technologies S.A. „Trafnie dobrany produkt gwarantuje odpowiedni długi okres żywotności akumulatora, a co za tym idzie uniknięcie niepotrzebnych dodatkowych kosztó”. – dodaje.

Centra® HEAVY jest dopełnieniem wprowadzonego z sukcesem w zeszłym roku programu dla akumulatorów osobowych Centra® Evolution. Centra® HEAVY w pełni będzie dostępny na rynku w październiku bieżącego roku. Jego europejska premiera będzie miała miejsce na targach branży motoryzacyjnej Equip’Auto 2009 w Paryżu, które odbywać się będę w dniach 13-18 października br.

Centra

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.