Ceramika dodaje uroku hotelowi – Portal PR - 24PR
Ceramika dodaje uroku hotelowi

06.10.2009 Kategoria: Dom i ogród. Autor: ipis

hotelOd najlepszych hoteli oczekuje się stylu i klasy. Korzystają z nich osoby wymagające, które niełatwo zadowolić. Dlatego przy ich wyposażeniu używa się jedynie najwyższej jakości materiałów. Chochołowy Dwór w Jerzmanowicach jest idealnym tego przykładem. Zastosowano tam stylowe produkty nabyte w salonie kompleksowego wyposażenia wnętrz Max-Fliz.

W Chochołowym Dworze umiejętnie wykorzystano ceramikę zarówno na ścianach jak i podłogach. Ekskluzywne kolekcje takich firm jak Venus, FAP, VENIS, IMPRONTA oraz TAGINA stworzyły w łazienkach klimat luksusu, dopasowana zaś ceramika HATRIA, AR-CERAM, TERCOCER oraz KERASAN uzupełnia całość. Intrygująca kolorystyka i dynamiczne wzory podłóg KERABEN oraz IMOLA nadają hotelowi odpowiedni wyraz elegancji.

Pełna lista wykorzystanych produktów na stronie http://www.max-fliz.com.pl/pl/dwor-chocholowy

Times Square Public Relations

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.