Dobre wejście – drzwi CARO firmy Stolbud Włoszczowa – Portal PR - 24PR
Dobre wejście – drzwi CARO firmy Stolbud Włoszczowa

22.10.2009 Kategoria: Dom i ogród. Autor: ipis

domDrzwi wejściowe są podstawową ochroną domowego ogniska. Wzbraniają dostępu niepowołanym gościom oraz zatrzymują chłód i wilgoć. Są wizytówką domu, dlatego powinny wyglądać reprezentacyjnie. Nowo wprowadzone do oferty Stolbud Włoszczowa drzwi wejściowe zewnętrzne CARO cieszą oko estetycznym wyglądem, zapewniając najwyższe walory użytkowe.
Fasada domu wraz ze stolarką drzwiową i okienną dużo mówi o jego mieszkańcach, stanowiąc niepowtarzalną manifestację personalnych gustów i upodobań. Coraz więcej właścicieli domów jednorodzinnych zdając sobie z tego sprawę dostosowuje wygląd własnych domów do obecnie obowiązującej mody, która obfituje w kolory, ciekawe faktury i zdobienia. Trudno jednak znaleźć drzwi wejściowe, które gwarantują zarazem trwałość, bezawaryjność oraz oryginalny wygląd. Firma Stolbud Włoszczowa połączyła ze sobą te pozornie wykluczające się kategorie w nowym, optymalnie zaprojektowanym produkcie – drzwiach wejściowych CARO.
Wytrzymałość i bezpieczeństwo
Drzwi zewnętrzne CARO zostały wykonane w całości z impregnowanego, klejonego warstwowo drewna sosnowego z zewnętrznymi warstwami litymi. W procesie produkcji naturalny surowiec jest oczyszczany z sęków i innych niedoskonałości, a następnie klejony za pomocą kleju o podwyższonej odporności na wilgoć i temperaturę. Drzwi wykonane z tak przygotowanego materiału cechują się bardzo wysoką wytrzymałością, nie ulegają pęknięciom ani wypaczaniu. Malowane trzykrotnie farbami wodorozcieńczalnymi kryjącymi i dekoracyjnymi, uzyskują niepodatność na trudne warunki zewnętrzne. Optymalna grubość skrzydła i ościeżnicy, wynosząca 68 mm, gwarantuje wysoką stabilność drzwi. Razem z solidnymi okuciami oraz antywłamaniowym zestawem szybowym drzwi zewnętrzne CARO stanowią wytrzymałą barierę przed niepożądanymi odwiedzinami.
Wzór Twoich upodobań
Oryginalność formy, w jakiej są utrzymane nowe drzwi CARO firmy Stolbud Włoszczowa (www.stolbud.pl) dają możliwość stworzenia takiego wyglądu zewnętrznego domu, który informuje o wyjątkowości mieszkających w nim osób. Ciekawe wzornictwo oraz szeroka gama kolorystyczna pozwala na tworzenie indywidualnych kompozycji fasadowych. Wersje stylistyczne, różniące się między sobą finezyjnymi frezami zaspokoją nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Kwadratowe wzory, zdobiące wersję Caro 1 to doskonały wybór dla miłośników nowoczesnego, geometrycznego designu. Caro 2 zaskakują misternym, rustykalnym motywem plecionki, przywodzącym na myśl tajemnicze domostwa, pokryte winoroślą. Tradycyjny wzór, charakterystyczny dla drewnianych domów w stylu wiejskim prezentują drzwi Caro 3. Subtelne detale w postaci matowych przeszkleń oraz estetycznych zawiasów, czy akcesoriów dodatkowych jak rozetki i osłonki barok mogą nadać drzwiom wejściowym dodatkowego szyku. Drzwi są dostępne w wersji jednodzielnej i dwudzielnej.
Drzwi wejściowe CARO firmy Stolbud Włoszczowa to rozwiązanie łączące w sobie solidność wykonania oraz staranne wzornictwo, co czyni z nich niezbędny atrybut pięknego domu.

Drzwi Caro 1, Caro 2, Caro 3 – cena 3904 zł brutto (cena nie zawiera klamki, rozetki i wkładek)

Producent: Stolbud Włoszczowa S.A.
www.stolbud.pl

Stolbud Włoszczowa S.A. jest jednym z wiodących producentów stolarki drzwiowej i okiennej w Polsce. Firma skutecznie łączy bogatą, wynikającą z ponad 40 letniego doświadczenia tradycję z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi. Wszystkie produkty Stolbud Włoszczowa S.A. posiadają aprobaty techniczne oraz certyfikaty zgodności wymagane na rynku budowlanym. Jakość i solidność wytwarzanego przez nią asortymentu potwierdza wdrożony Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP wg norm ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001. To potwierdzenie, że wszystkie produkty odpowiadają istotnym europejskim wymaganiom dotyczącym zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
W roku 2008 do sprzedaży trafiło innowacyjne, energooszczędne okno Capital skutecznie ograniczające straty ciepła i charakteryzujące się jednym z najlepszych parametrów izolacyjności termicznej i akustycznej w Polsce.
Firma od lat stale współpracuje z jednostkami notyfikowanymi w Polsce takimi jak min. Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie. Znajduje się także na liście firm rekomendowanych przez Związek Polskie Okna i Drzwi.

E.C.H.O. COMMUNICATIONS / PR Agency

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.