Ergo Hestia Liderem 20 Lat Polskiej Transformacji – Portal PR - 24PR
Ergo Hestia Liderem 20 Lat Polskiej Transformacji

08.10.2009 Kategoria: Konkursy. Autor: ipis

ergo_hestiaSopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia zostało uhonorowane przez miesięcznik Forbes tytułem „Lidera 20 Lat Polskiej Transformacji”.

STU Ergo Hestii statuetkę wręczono na uroczystej gali w Warszawie. Jest ona symbolem uznania dla rozwoju firmy i jej wkładu w budowanie sektora finansowego w ciągu minionych 20 lat.

Wybór Liderów składał się z dwóch etapów. Najpierw wywiadownia Coface stworzyła bazę firm, które m.in. osiągnęły przychody co najmniej 200 mln zł i nie notowały strat przez ostatnich pięć lat. Uszeregowano je według średniego rocznego wzrostu zysków. Najlepsi zyskali nominację. Z nominowanych firm Kapituła konkursu wytypowała listę Liderów 20 Lat Polskiej Transformacji, analizując ankiety przysłane przez nominowane przedsiębiorstwa. Oceniano między innymi innowacyjność, sukcesy w kraju czy ekspansję zagraniczną.

Grupa Ergo Hestia

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.