GPW – nowy projekt od SMI – Portal PR - 24PR
GPW – nowy projekt od SMI

10.10.2009 Kategoria: INTERNET, Rynek kapitałowy. Autor: ipis

www_SUPERMEDIA Interactive uruchomiła nowy projekt dla Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Serwis Catalyst związany jest z otwartym w zeszłym tygodniu nowym rynkiem obligacji GPW.

Serwis Catalyst prezentuje nowy rynek GPW i notowane na nim instrumenty – obligacje korporacyjne i komunalne. Dostępne są w nim informacje o emitentach, autoryzowanych doradcach, zasadach obrotu oraz regulacjach związanych z rynkiem.

Strona zintegrowana jest ze strumieniem danych pochodzących z systemu giełdowego w zakresie instrumentów notowanych i autoryzowanych, tabel notowań online oraz zakładek emitentów. Dostępna jest w wersji polskiej i angielskiej pod adresem: http://gpwcatalyst.pl/

Serwis został wdrożony w oparciu o system zarządzania treścią Content Manager 3.0 – autorskie rozwiązanie SUPERMEDIA Interactive. Jest to kolejny projekt zrealizowany przez SMI dla Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Grupa ZPR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.