Imago PR dla ISOVERA – Portal PR - 24PR
Imago PR dla ISOVERA

15.10.2009 Kategoria: Agencje PR. Autor: ipis

B2Isover, wiodący producent ociepleń zaprosił Imago Public Relations do współpracy przy organizacji cyklu premier prasowych filmu Porwanie Europy prezentującego wizję architektury Warszawy nie dotkniętej zniszczeniami II Wojny Światowej.

Agencja będzie odpowiedzialna za organizację prapremiery filmu w Warszawie oraz premier prasowych produkcji w Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku, które odbędą się do końca br.

Przy organizacji warszawskiej prapremiery filmu konsultanci Imago PR będą współpracować z zespołem prasowym Muzeum Powstania Warszawskiego, gospodarza wydarzenia.

Zespołem obsługującym projekt kieruje Michał Sobiło, Client Service Director w Imago PR. Agencja współpracuje projektowo z Isover od 2003 roku.

Porwanie Europy to drugi film reżyserii Jadwigi Kocur objęty mecenatem przez Isover, producenta ociepleń i mecenasa modernizmu. W 2008 roku firma wspierała powstanie filmu „Dwugłowy Smok” traktującego o modernistycznych budynkach Katowic.

###

Informacje o Imago Public Relations:

Imago Public Relations jest jedną z najstarszych firm konsultingowych PR na południu Polski. W 2007 roku została uznana przez Warsaw Business Journal oraz miesięcznik Home&Market największą firmą PR w Polsce z siedzibą poza Warszawą.

Agencja jest jedynym przedstawicielem w Polsce Eurocom Worldwide – globalnej sieci firm PR oraz członkiem The Association of Communication Experts – międzynarodowej sieci niezależnych firm public relations.

Imago PR pracuje na potrzeby firm z wielu branż, a także osób publicznych.

Zespół konsultantów Imago PR tworzą specjaliści w kontaktach z mediami, zarządzaniu sytuacją kryzysową, zarządzaniu komunikacją wewnątrz firmy, organizacji epizodów szczególnych czy marketingu politycznym.

Firma świadczy również usługi szkoleniowe obejmujące wszystkie aspekty kreowania reputacji organizacji w otoczeniu.

Imago PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.