Jak mieć coacha w każdej firmie – Portal PR - 24PR
Jak mieć coacha w każdej firmie

15.10.2009 Kategoria: Kariera. Autor: ipis

A5Business Coaching to innowacyjny kwartalnik na polskim rynku. Magazyn zawiera 220 stron i jest praktycznym kompendium wiedzy o rozwoju w biznesie.

Czasopismo spełnia rolę swoistego szkolenia, dostarcza bowiem, praktycznych informacji związanych z zarządzaniem, które można z powodzeniem wykorzystać w firmie, tak aby zwiększać swoją efektywność pracy.

Business Coaching można nazwać prywatnym coachem w firmie. Do każdego numeru jest dołączona płyta DVD wraz z kompletnym kursem dla menedżera. Odbiorcy kwartalnika to m.in.: menedżerowie operacyjni, przedsiębiorcy, studenci studiów MBA, osoby, które chcą rozwijać swoje umiejętności jako menedżer.

Główną część Business Coaching stanowi temat przewodni numeru, poświęcony jednemu zagadnieniu. W pierwszym numerze tematem przewodnim są kompetencje menedżerskie.

Pozostała część to stałe działy takie jak: Kompetencje efektywnego menedżera, Zarządzanie finansami, Coaching, Strategie najlepszych, czy Po godzinach.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.businesscoachingmag.pl gdzie można pobrać bezpłatnie wartościowe artykuły. Informujemy także o możliwości prenumeraty całorocznej, a więc czterech wydań w cenie 239 zł.

Informacje o magazynie oraz możliwość nabycia prenumeraty na stronie:

www.businesscoachingmag.pl Magazyn jest dostępny w salonach Empik i Inmedio na terenie całego kraju.

Software Press

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.