Jak pomóc młodym przedsiębiorcom zrozumieć rynek? – Portal PR - 24PR
Jak pomóc młodym przedsiębiorcom zrozumieć rynek?

07.10.2009 Kategoria: Przedsiębiorczość. Autor: ipis

puzzle1Innovatika, firma doradcza specjalizująca się w innowacjach, pomaga młodym przedsiębiorcom w uruchomieniu nowego biznesu. Działanie to jest realizowane w ramach projektu Fundacji Instytut Innowacji, którego celem jest zapewnienie uczestnikom profesjonalnego wsparcia na początku biznesowej drogi.

Eksperci Innovatiki Rafał Dudkowski i Kuba Karliński poprowadzili cykl sesji warsztatowych nt. tworzenia innowacji ze szczególnym naciskiem na innowacje modelu biznesu. Innovatika zaprezentowała narzędzia, które na co dzień wykorzystuje w pracy z dużymi firmami. Pozwoliły one uczestnikom przemyśleć swój model biznesu oraz zaprojektować ofertę, która odpowie na kluczowe potrzeby klientów.

Kuba Karliński, Partner & Head of Stuff w Innovatice, wspiera także dwoje młodych przedsiębiorców, jako coach i mentor, w uruchamianiu własnego biznesu. „Tworzenie nowego biznesu to duże wyzwanie, które wymaga kreatywności, energii, determinacji, ale przede wszystkim wiedzy na temat rynku i jego potrzeb. Chętnie zaangażowałem się w ten projekt, ponieważ wierzę, że dla młodych przedsiębiorców pomocna dłoń doświadczonych ekspertów, doradców, coachów jest bezcenna. Innovatika ma wiedzę i doświadczenie w odkrywaniu rynków, które są jeszcze niewykorzystane przez konkurencję.”- komentuje swój udział w projekcie Kuba Karliński.

Cube Root

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.