Jesienno-zimowe wydanie katalogu „Domy Rodzinne” – Portal PR - 24PR
Jesienno-zimowe wydanie katalogu „Domy Rodzinne”

12.10.2009 Kategoria: Dom i ogród, media. Autor: ipis

newsNadeszła jesień, a z nią kolejne wydanie katalogu „Domy Rodzinne” Pracowni Projektowej ARCHIPELAG wraz z ofertą domów jednorodzinnych. Wiedząc, jak ważne jest posiadanie własnego miejsca, bezpiecznego i komfortowego w użytkowaniu, przedstawiamy kolekcję 200 projektów, z których znakomita większość to cieszące się niesłabnącym uznaniem inwestorów i profesjonalistów propozycje, a 10 to koncepcje premierowe, które, mamy nadzieję, również uzyskają status wysoko cenionych. Wszystkie oferowane przez naszą Pracownię projekty spełniają aktualne wymagania dotyczące energooszczędności, wybrane zaś oferowane są w wersjach wysoko energooszczędnych.

Przy każdym projekcie widnieją parametry cieplne budynków świadczące o ich energooszczędności (Ep i Ek) oraz suwak, będący formą graficznej prezentacji zapotrzebowania budynku na energię pierwotną (Ep).

Przy projektach zamieszczone zostały symbole, które ułatwią Państwu wybór wymarzonego domu. Symbolem Domów klasy A zostało opatrzonych 20 domów ze specjalnej kolekcji przygotowanej przez ARCHIPELAG, których koncepcje architektoniczne wzbogacono o nowe rozwiązania technologiczne oraz systemowe, polepszające parametry cieplne budynków.

Wyróżniającą ikonkę posiadają także projekty, które spełniają warunki pozwalające na uzyskanie preferencyjnego kredytu mieszkaniowego z dopłatą rządową „RODZINA SWOIM” – to domy, których powierzchnia użytkowa nie przekracza 140 m2. W katalogu nie zabrakło propozycji z autorskiej kolekcji DOMÓW XXI – komfortowych, nowoczesnych i energooszczędnych oraz domów dla odważnych. Wyróżniliśmy też w ramach osobnej prezentacji projekty najchętniej wybierane przez naszych klientów, oraz dostępne wersje projektów z aktualnego wydania.

Kolejną jesienną nowością jest dodawanie przez naszą Pracownię do projektów domów materiałów pomocniczych obejmujących: podstawowe obliczenia konstrukcyjne, zestawienie elementów więźby dachowej, zestawienie materiałów, propozycję inteligentnej instalacji pozwalającej na zarządzanie budynkiem, schemat instalacji pompy ciepła dopasowanej do powierzchni domu, projekt systemu solarnego do podgrzewania wody użytkowej, wentylacji mechanicznej z rekuperacją i ogrzewania kominkowego oraz charakterystykę energetyczną do projektu i koncepcję zagospodarowania działki.

Pojawiły się także dodatkowe opcje produktów możliwych do zakupienia wraz z projektem: kosztorys, projekt ogrodu, kolorowanka oraz świadectwo charakterystyki energetycznej dla gotowego budynku.

Przedstawiamy Państwu nie tylko projekty domów, ale także szereg porad i informacji związanych z budowaniem. Do bieżącego wydania dołączamy również płytę DVD-ROM, a na niej prezentacje projektów z opcją „wizualizacji domu marzeń”, czyli możliwością indywidualnego doboru kolorystyki elewacji, stolarki okiennej i drzwiowej, dachu i elementów wykończeniowych.

Katalog dostępny w punktach sprzedaży prasy na terenie całego kraju.

Zapraszamy do lektury i do poznania nowych propozycji projektowych!

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.