Kilka słów o energooszczędności – Portal PR - 24PR
Kilka słów o energooszczędności

20.10.2009 Kategoria: Ekologia, EVENT. Autor: ipis

trafJak można zaoszczędzić cenną energię w transporcie paletowym? Jakie są najbardziej ekonomiczne zastosowania w zakresie przepływu materiałów? Na te pytania odpowiadali fachowcy z firmy STILL na spotkaniu intralogistyków w Hamburgu.

Kilka słów o energooszczędności

Prezentacja odbyła się w centrali firmy STILL w Hamburgu. Wzięło w niej udział ponad 200 międzynarodowych ekspertów: w dziedzinie intralogistyki oraz producenci wózków widłowych. Na spotkaniu zostały zaprezentowane wydajne produkty stosowane w przemyśle, ułatwiające wewnętrzny przepływ materiałów.
– Ostatnie miesiące, po wcześniejszych spadkach, przyniosły stabilizację dynamiki produkcji w przemyśle. Wyczuwamy wzrost zainteresowania nowoczesnymi rozwiązaniami stosowanymi w logistyce wewnętrznej – mówi Matthias Klug, kierownik ds. komunikacji przedsiębiorstwa w firmie STILL GmbH.

STILL to czołowa firma na świecie w zakresie wydajnej energetycznie technologii hybrydowej oraz inteligentnych programów oszczędzania energii (np. Blue-Q) w wózkach widłowych.

inplusPR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.