Kuchenna perełka – Portal PR - 24PR
Kuchenna perełka

29.10.2009 Kategoria: Dom i ogród. Autor: ipis

kuchniaBaterie kuchenne często spełnianie swoich funkcji łączą z niestandardowym wyglądem i zaawansowaną techniką, z której nie zdajemy sobie nawet sprawy, korzystając z jej dobrodziejstw.

Oglądając z bliska zwykłą baterię kuchenną zauważymy, że nawet przedmiot, którego zastosowanie nie zmieniło się od wielu dekad można udoskonalić, a przede wszystkim sprawić, że stanie się on prawdziwą ozdobą naszej kuchni. Najnowszy model armatury firmy Franke jest na to najlepszym przykładem.

Bateria Crystal Torre dzięki połączeniu chromowanego wykończenia z czarną lub białą wstawką na mieszaczu, idealnie komponuje się ze zlewozmywakami z rodziny Crystal.

Jednak nowoczesne i atrakcyjne wzornictwo, to nie wszystkie zalety baterii Crystal Torre. Inżynierowie i projektanci FRANKE zadbali także o stronę techniczną produktu. Ceramiczna głowica, klasa głośności 1, a także najwyższej jakości materiały gwarantują wieloletnią sprawność baterii.

Podobnie jak inne baterie z oferty FRANKE Polska, także ten produkt objęty jest 15 – letnią gwarancją.

Cena: 1999,00 zł.

inplusPR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.