Magiczny świat DIALOGu – Portal PR - 24PR
Magiczny świat DIALOGu

12.10.2009 Kategoria: Reklama. Autor: ipis

P2Nowa wielkoformatowa reklama okryła siedzibę Telefonii DIALOG na pl. Jana Pawła II we Wrocławiu. Jest to największa tego typu ekspozycja w stolicy Dolnego Śląska i jedna z większych w Polsce. Podobnie jak w poprzednich projektach graficznych, i tym razem DIALOG zaskoczył niejednego wrocławianina.

– Kreacja siatki oparta została na oryginalnej identyfikacji wizualnej, rozpoczynającej nowy etap w komunikacji graficznej naszej spółki – podkreśla Romuald Mendelak, dyrektor ds. komunikacji marketingowej Telefonii DIALOG SA. – Projekt skupia się na metaforycznym ukazaniu nieograniczonych możliwości multimedialnego pakietu oferowanego przez DIALOG. Wprowadzając w magiczny świat, sugerujemy spełnienie marzeń.

Baśniowa konwencja została uzyskana poprzez wplecenie w świat rzeczywisty takich elementów jak jednorożec, delfin czy muszla. Motywem spinającym magiczne nawiązania jest dynamiczny, abstrakcyjny strumień energii.

– Sądzę, że dzięki użyciu niestandardowych obrazów, reklama DIALOGu wyraźnie odróżnia się na tle konkurencyjnych przekazów – dodaje Romuald Mendelak.

Nowa siatka Telefonii DIALOG w niezwykły sposób promuje pełen pakiet multimedialnych usług spółki: telewizję cyfrową wraz wypożyczalnią filmów na życzenie (VoD), internet oraz telefon.

W dotychczasowej historii spółki jest to już piąta wymiana wielkoformatowej siatki. Jej całkowita powierzchnia to niemal 2600 m2. Reklama wykonana jest z nowoczesnych materiałów, które umożliwiają prawidłową wentylację pomieszczeń biurowych i spełniają wszelkie normy bhp.

Autorem projektu jest wrocławska Agencja Reklamowa Czart, która odpowiada za wizerunek Telefonii DIALOG w 2009 roku.

Telefonia DIALOG

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.