NEC na 3. Międzynarodowym Kongresie Infrastruktury Sportowej – Portal PR - 24PR
NEC na 3. Międzynarodowym Kongresie Infrastruktury Sportowej

27.10.2009 Kategoria: konferencje, Sport. Autor: ipis

NEC_W dniach 20 – 23 października w Spale odbył się 3. Międzynarodowy Kongres Infrastruktury Sportowej. Spotkanie zgromadziło wiele firm, będących ekspertami w zakresie budowy i zarządzania nowoczesnymi obiektami sportowymi i rekreacyjnymi.

Konferencja w Spale była okazją do zapoznania się z nowościami na rynku infrastruktury sportowo-rekreacyjnej w Polsce. Poruszane w czasie spotkania kwestie dotyczyły zarówno rozwiązań architektonicznych, jak też sposobów pozyskiwania środków finansowych na nowe inwestycje. Nie zabrakło również tematów odnośnie bezpieczeństwa na stadionach i zarządzania współczesnymi obiektami sportowo-widowiskowymi.

Sposoby wykorzystania nowoczesnych technologii do budowania lojalności klientów przedstawił Tomasz Rak, dyrektor handlowy firmy NEC Europe, oraz Paweł Ledwoń z firmy Ciszewski Marketing Sportowy. W czasie wystąpienia poruszono między innymi takie zagadnienia, jak konieczność opracowania skutecznej strategii CRM oraz możliwości, jakie dają w tym zakresie nowe rozwiązanie technologiczne.

 – Optymalizacja obsługi ruchu wejściowego, kontrola dostępu oparta na osiągnięciach biometryki, czy też zintegrowane systemy bezpieczeństwa to tylko niektóre propozycje zastosowania nowoczesnych technologii w infrastrukturze obiektu sportowego – mówi Tomasz Rak. Takie rozwiązania nie tylko ułatwiają managerom zarządzanie obiektem i bazą danych na temat swoich klientów, ale też podnoszą jakość obsługi. – Zbudowanie i utrzymanie lojalności klienta to obecnie najważniejsze zadanie, stojące przed managerami obiektów – dodaje Paweł Ledwoń. – Rozwiązaniem jest proces customizacji oraz stworzenie systemu pozwalającego na zebranie oraz umiejętne wykorzystanie informacji na temat klientów odwiedzających obiekt.

Informacje o NEC
NEC jest międzynarodową korporacją istniejącą na rynku od 1898 r., produkującą i dostarczającą rozwiązania dla operatorów telekomunikacyjnych, branży komputerowej, lotniczej, oraz dostawcą zaawansowanych rozwiązań dla wielu projektów prowadzonych przez NASA. Jest także dostawcą i integratorem rozwiązań niezbędnych do efektywnego zarządzania infrastrukturą nowoczesnych obiektów sportowych i centrów konferencyjnych

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.