Nowa powierzchnia Centrum Danych Szara.net – Portal PR - 24PR
Nowa powierzchnia Centrum Danych Szara.net

14.10.2009 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI. Autor: ipis

szara-netKrakowskie Centrum Danych Szara.net (marka S-NET) kończy pracę nad nową powierzchnią serwerową. Nowe pomieszczenia kolokacyjne będą przeznaczone przede wszystkim dla klientów usług kolokacji oraz hostingu dedykowanego.
Zgodnie ze standardami firmy, powierzchnia będzie dostosowana do wymagań klientów, w szczególności w zakresie: precyzyjnej klimatyzacji, podłogi technicznej oraz systemów zabezpieczeń fizycznych.
Dodatkowa powierzchnia kolokacyjna umożliwi wstawienie kilkudziesięciu szaf rack. W nadchodzących miesiącach mają zostać oddane do użytku kolejne pomieszczenia kolokacyjne.
Centrum Danych Szara.net jest zlokalizowane w ścisłym centrum miasta Krakowa. Jego opis znajduje się pod adresem: www.szara.net.
Elite PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.