Nowy portal randkowy dla mądrych, pięknych i bogatych – Portal PR - 24PR
Nowy portal randkowy dla mądrych, pięknych i bogatych

09.10.2009 Kategoria: INTERNET. Autor: ipis

A8Firma Monaco sp. z o.o. uruchomiła międzynarodową platformę randkową adresowaną dla wybranej grupy odbiorców. Jest to pierwszy portal z polskim kapitałem o zasięgu międzynarodowym dla osób wyedukowanych, z wysoką pozycją zawodową. Portal oferuje platformę spoktań, dla tych, dla których masowe portale randkowe nie mają dziś odpowiedniej oferty. www.monacolounge.eu to miejsce spotkań o zasięgu międzynarodowym, dające możliwość bezpiecznej publikacji wizerunku wśród osób o podobnym profilu, pozycji życiowej i zawodowej.

www.monacolounge.eu to idealne miejsce dla zapracowanych singli „w biegu”, poszukujących uczucia w sieci. Zarejestrować na stronie można się najsprawniej po otrzymaniu zaproszenia od założycieli portalu lub jego członków. Tym samym, wszystkie profile są weryfikowane. Dzięki tej zasadzie jedno z podstawowych ryzyk, że internauta podaje się za kogoś innego niż w rzeczywistości, jest redukowne praktycznie do zera. Istnieje możliwość wysłania prośby o rejestrację pod adres e-mail monacolounge@monacolounge.euTen adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć , ale wówczas proces weryfikacji może potrwać dłużej.

Portal powstał jako odpowiedź na zapotrzebowanie przyjaciół i znajomych, którzy poszukiwali portalu o większym bezpieczeństwie i ograniczonym dostępie przypadkowych osób. Umożliwia poznanie wykształciuchów, którzy mają podobny status społeczny i hołdują podobnym wartościom. Twórcy strony są przekonani, że większość udanych związków jest tworzona na zasadzie przyciągnia podobnieństw bardziej niż przeciwieństw; bardzo czesto pary poznają się także przez znajomych lub w swoim kręgu towarzyskim. Takie podejście zwiększa znacznie szanse poznania odpowiedniego partnera czy partnerki w krótkim czasie.

Nową witrynę wyróżnia nietuzinkowy, eksluzywno-klubowy projekt graficzny. Portal został zaprojektowany i wdrożony we współpracy z firmą DirektPoint (www.direktpoint.pl) oraz Kreator (www.kreator.pl). DirektPoint jest również odpowiedzialna za sukcesywne rozszerzanie funkcjonalności portalu.

Więcej informacji dostępnych na stronie w sekcji About Us http://www.monacolounge.eu/about-us

monacolounge

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.