Nowy spot Müllera w stacjach telewizyjnych – Portal PR - 24PR
Nowy spot Müllera w stacjach telewizyjnych

16.10.2009 Kategoria: Realizacje. Autor: ipis

mueller_Firma Müller w kolejnym spocie reklamowym promuje nowy produkt Müller Mix Choco Stars.
W ogólnopolskich stacjach telewizyjnych pojawił się nowy spot firmy Müller, producenta świeżych produktów mlecznych. Nowa reklama to spójna kontynuacja wcześniejszej kampanii launchowej pt.: „Smak płynie z mleka”. Celem przekazu jest poinformowanie klientów o szerokiej ofercie firmy Müller i zaprezentowaniu nowego wariantu smakowego – – Muller Mix Choco Stars – kremowego jogurtu z chrupkami w kształcie gwiazdek oblanych białą i deserową czekoladą z orzechami makademii. 15 sekundowy spot, przygotowany został w formacie 3D, a za tło muzyczne posłużył utwór Niny Simone „Ain’t Got No I Got Life”.

Agencja TBWA wspierała kreatywnie i strategicznie kampanię. Za planowanie i zakupów mediów odpowiada dom mediowy Mediaedge:cia. Spoty emitowane są na antenach ogólnopolskich stacji.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.