onPRomotion – nowa agencja na rynku – Portal PR - 24PR
onPRomotion – nowa agencja na rynku

09.10.2009 Kategoria: Agencje PR. Autor: ipis

A5Z przyjemnością informujemy, iż z dniem 1 października 2009 w Warszawie swoją działalność rozpoczęła nowa firma doradcza onPRomotion. Agencja będzie zajmować się kompleksowym doradztwem i obsługą Klientów w zakresie komunikacji marketingowej, organizacją szkoleń branżowych, konferencji i kongresów tematycznych.

Pracownicy onPRomotion to specjaliści w zakresie współpracy z przedstawicielami branży inwestorów infrastrukturalnych tj. m. in: elektroenergetyka, energetyka cieplna, gazownictwo, drogownictwo, telekomunikacja.

Wśród Klientów firmy znajdują się m. in: PGNiG S.A., Mazowiecka Spółka Gazownicza Sp. z o.o., RWE Stoen Operator, ELTEL NETWORKS S.A., Vattenfall Heat Poland S.A., EPC S.A.

W obszarze działalności onPRomotion znajdują się także projekty wydawnicze, w szczególności są to informatory, biuletyny, magazyny firmowe oraz newslettery elektroniczne. Agencja współpracuje z doświadczonymi dziennikarzami, którzy przygotowują artykuły i wywiady sponsorowane.

Firma onPRomotion jest członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

onPRomotion

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.