Panorama Firm partnerem akcji „Krajowi Liderzy Innowacji” – Portal PR - 24PR
Panorama Firm partnerem akcji „Krajowi Liderzy Innowacji”

22.10.2009 Kategoria: Konkursy. Autor: ipis

B2Panorama Firm www.pf.pl została partnerem internetowym konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji – 2009”. Ideą projektu jest identyfikowanie oraz promowanie przedsięwzięć i inicjatyw o charakterze rozwojowym i innowacyjnym.

Organizatorem konkursu jest Fundacja Innowacji i Rozwoju. Przedsięwzięcie ma charakter ogólnokrajowy i składa się z edycji regionalnej (wojewódzkiej) oraz – ogólnopolskiej. Uczestnictwo dla firm sektora mikro, MŚP, gmin, organizacji pozarządowych oraz banków spółdzielczych jest bezpłatne. Konkursowi towarzyszą seminaria, pt. „Innowacje bliżej nas” organizowane w poszczególnych województwach i które są połączone z ogłoszeniem wyników konkursu na szczeblu regionalnym. Zakończenie konkursu odbędzie się podczas uroczystej gali w grudniu w Warszawie.

– Staramy się wspierać przedsięwzięcia, które przynoszą firmom wymierne korzyści i wspierają ich działania, dlatego zdecydowaliśmy się na promowanie idei „Krajowi Liderzy Innowacji”. Sami również inwestujemy w rozwój naszych produktów i usług, czyniąc je jeszcze bardziej innowacyjnymi, wdrażamy także nowe, dochodowe i odpowiadające na potrzeby użytkowników, marki, m.in. planero.pl – mówi Iwona Dziedzic – Gawryś Specjalista ds. Public Relations w Eniro Polska.

Uczestniczące w konkursie podmioty ubiegają się o tytuły w następujących kategoriach: Innowacyjna Firma, Innowacyjny Produkt, Innowacyjna Usługa, Innowacyjna Gmina, Innowacyjna Organizacja, Innowacyjny Projekt, Innowacyjny Bank Spółdzielczy.

Mecenasem Konkursu jest Bank Gospodarstwa Krajowego. Partnerami konkursu są m.in. Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A (KUKE S.A), Centrum Prawa Bankowego i Informacji sp. z o.o., Związek Banków Polskich, Biuro Informacji Kredytowej S.A., InfoMonitor Biuro Informacji Gospodarczej S.A., Centrum Informacji Gospodarczej. Partnerami Wspierającymi są Asseco Business Solutions SA, Wolters Kluwer Polska S.A. Partnerem Internetowym konkursu jest Internetowa Panorama Firm www.pf.pl.

Firmy zainteresowane udziałem w konkursie mogą się zgłaszać do 9 listopada br.

Regulamin, ankiety dla uczestników oraz wszelkie informacje zamieszczone są na stronie www.liderzyinnowacji.pl.

Eniro Polska

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.