Pełka PR dla lidera sektora MLM. – Portal PR - 24PR
Pełka PR dla lidera sektora MLM.

16.10.2009 Kategoria: Agencje PR. Autor: ipis

Pelka_prAgencja Pełka PR podpisała kontrakt na roczną współpracę z Akuna Polska Sp. z o.o., firmą należącą do międzynarodowego koncernu Akuna International Inc., lidera marketingu wielopoziomewgo – MLM (Multi-level marketing).

W ramach umowy, agencja Pełka PR jest odpowiedzialna za doradztwo komunikacyjne w zakresie PR-u korporacyjnego, opracowanie strategii komunikacji oraz jej realizację. Dodatkowo, do zadań agencji należą działania media relations w kontekście współpracy firmy z Polish National Sales Award (PNSA) – pierwszym konkursem dla profesjonalnych sprzedawców. Umowa została zawarta na rok z możliwością przedłużenia.

Akuna Polska Sp. z o.o. to jeden z trzynastu oddziałów ogólnoświatowego koncernu Akuna International Inc. Jest liderem jednej z najprężniej rozwijających się branż marketingu wielopoziomowego – branży wellness. Multi-level marketing charakteryzuje się sposobem przekazywania produktów lub usług za pośrednictwem struktury niezależnych dystrybutorów.

Pełka PR to agencja public relations, specjalizująca się w planowaniu i realizacji strategii komunikacyjnych firm i marek. Należy do sieci The Business Branding Network (BBN), która zajmuje się zbiorową inwestycją w techniki zintegrowanej komunikacji, pozwalające wydobyć esencję marki bez względu na jej pochodzenie. Pełka PR zajmuje się kompleksową obsługą projektów w oparciu o komunikację 360 stopni, a dzięki stałej współpracy z kreatywnym działem reklamy, agencja oferuje najwyższy poziom obsługi i kompleksowość usług. Ponadto, Pełka PR jest instytucjonalnym partnerem Polish National Sales Award (PNSA).

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.