Planero.pl patronem „Back to the Basses” i „WOW! 2009 – WIELKIE OTRZĘSINY” – Portal PR - 24PR
Planero.pl patronem „Back to the Basses” i „WOW! 2009 – WIELKIE OTRZĘSINY”

02.10.2009 Kategoria: INTERNET, Konkursy. Autor: ipis

www_Planero.pl pierwszy w polskim Internecie serwis do planowanie czasu wolnego został partnerem dwóch wydarzeń – „Back to Basses” i „WOW 2009 wielkie Otrzęsiny w Polsce”. W związku z wydarzeniami użytkownicy Planero.pl mogą wygrać darmowe wejściówki i dobrze się zabawić.

Planero.pl wystartował w br. a już może się pochwalić wiernymi użytkownikami (obecnie ponad 200 tys. unikalnych użytkowników miesięcznie*). Rośnie również liczba firm i organizacji, które chcą pozyskać serwis jako medium patronujące. Na początek serwis poleca dwa wydarzenia muzyczne: „Back to the Basses” i „WOW 2009 wielkie Otrzęsiny w Polsce”.
„Back to the Basses” to tzw. klubowy projekt roku. Organizatorami wydarzenia są agencja muzyczna Addicted To Sound (ATS) oraz klub Piekarnia. Impreza odbędzie się 10 października br. w Klubie Piekarnia w Warszawie. Będzie to swoisty „refresh” wydarzeń sprzed lat, który wprowadzi w muzyczny świat trochę życia. Impreza rozpocznie się o 21.00.
Uwaga Konkurs:
Planero.pl rozdaje bezpłatne wejściówki na imprezę. Wystarczy wysłać mail na adres konkurs@planero.pl w temacie maila wpisać „Addicted to sound-back to the bases”, a w treści maila podać nazwę jednego z wykonawców, który wystąpi podczas imprezy,
swoje imię oraz nazwisko oraz nazwę miejscowości zamieszkania.
Konkurs trwa do 7 października 2009 r. Więcej informacji na stronie: Konkurs.

„WOW! 2009 Wielkie Otrzęsiny” to czwarta edycja największego klubowego festiwalu w historii Polski. Wielką integracja studentów pierwszego roku odbędzie się w trzech największych miastach w Polsce – Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu. Imprezy będą się odbywały w różnych klubach. W stolicy rozpoczną się o 20.00 w dniach 14 – 15 października br.. W Poznaniu wszystko zaczyna się 8 i potrwa do 9 października br., a we Wrocławiu – 7 i 8 października br.

Uwaga Konkurs:
Wszyscy, którzy chcą się wybrać na imprezy WOW! 2009 Wielkie Otrzęsiny w dowolnym mieście mogą wziąć udział w konkursie organizowanym przez Planero.pl. Wystarczy wysłać mail na adres konkurs@planero.pl w temacie maila wpisać „Wow 2009-wielkie otrzęsiny”, a w treści maila podać nazwę jednego z wykonawców, który wystąpi podczas imprezy, swoje imię, nazwisko oraz nazwę miejscowości zamieszkania. Konkurs trwa do 2 października 2009 r. Więcej informacji o konkursie: Warszawa, Poznań, Wrocław.
– Od uruchomienia Planero.pl stale rośnie liczba użytkowników naszego serwisu. To oznacza, że internauci potrzebują takiego miejsca w sieci, w którym mogą kompleksowo zaplanować swój czas wolny i znaleźć szczegółowe informacje o ciekawych wydarzeniach w największych aglomeracjach w Polsce. Cały czas rozwijamy stronę i zauważają to użytkownicy, którzy polecają serwis. Warto również wspomnieć, że Planero.pl zagościło także na popularnych obecnie serwisach mikroblogingowych, m.in. blip.pl, twitter.com czy flaker.pl – mówi Elżbieta Piotrowska – Krzak, Kierownik ds. Produktu.

– Cieszymy się, że możemy być patronem wydarzeń, które stanowią atrakcję dla wszystkich miłośników dobrej muzyki i zabawy. Wszyscy zainteresowani znajdą informacje o wydarzeniach na stronie www.planero.pl, a jeśli wezmą udział w konkursach, mogą wygrać darmowe bilety – dodaje Elżbieta Piotrowska – Krzak.

*źródło: Google Analytics.

W sprawie szczegółowych informacji proszę o kontakt:
Iwona Dziedzic – Gawryś
Specjalista ds. Public Relations
Eniro Polska Sp. z o.o.
tel. (0 22) 289 25 63
fax. (0 22) 289 25 51
tel. kom. 602 509 369
i.gawrys@eniro.pl
www.pf.pl

Informacje dodatkowe o firmie Eniro Polska:
Eniro jest wiodącą firmą świadczącą usługi w zakresie wyszukiwania informacji na skandynawskim rynku medialnym. Eniro umożliwia łatwe dotarcie do partnerów w biznesie, firm czy produktów za pośrednictwem katalogów teleadresowych, centrum informacji telefonicznej, Internetu czy usług mobilnych. Eniro działa w Szwecji, Norwegii, Finlandii, Danii i Polsce. Eniro jest notowane na Sztokholmskiej Giełdzie i zatrudnia około 5.000 pracowników. W 2008 roku, przychody firmy wyniosły 6,645 miliony koron szwedzkich a zysk EBITDA (przychód operacyjny przed deprecjacją z wyłączeniem zysków kapitałowych i kosztów restrukturyzacyjnych) 2,037 milionów koron szwedzkich.

W Polsce Eniro jest liderem rynku yellow pages. Panorama Firm to najbardziej aktualne i kompletne źródło informacji dla milionów Polaków – największa baza danych zawierająca ponad 1.700.000 firm. Produkt jest dostarczany użytkownikom w najdogodniejszy dla nich sposób: jako książka, wyszukiwarka www.pf.pl, a także poprzez numer informacyjny 118 118.

Eniro

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.