Platforma brokerska Comarch w Alior Banku doceniona – Portal PR - 24PR
Platforma brokerska Comarch w Alior Banku doceniona

07.10.2009 Kategoria: bankowość, INTERNET, OSOBISTE. Autor: Comarch Finanse

comarchBiuro Maklerskie Alior Banku zwyciężyło w tegorocznym rankingu brokerów dla inwestorów indywidualnych przygotowanego  przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII) oraz redakcję magazynu Forbes. Na najwyższą ocenę i zdecydowane zwycięstwo w rankingu znaczący wpływ miała jakość internetowej platformy brokerskiej Comarch.

W skład platformy wchodzą rozwiązania Comarch Internet Investment oraz Notowania Online 3, umożliwiające śledzenie bieżących notowań i informacji rynkowych, analizę rynku oraz poszczególnych walorów, a także dostęp do rachunków inwestycyjnych klienta. Zintegrowany moduł transakcyjny umożliwia szybkie składanie zleceń bezpośrednio z tabeli notowań. Zastosowane monitory sesji oraz system alertów umożliwiają klientom natychmiastową reakcję na określone zdarzenia rynkowe i okazje inwestycyjne. Szczególą zaletą rozwiazania jest nowoczesny i czytelny interfejs, który wraz z narzędziami analitycznymi zapewnia wysoką jakość realizowanego procesu inwestycyjnego, a także szerokie możliwości personalizacji obszaru roboczego przez klienta.

Internet oferuje szeroką gamę usług i produktów osiągalnych dla każdego z nas w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki dostępowi do sieci klienci domów maklerskich mogą o wiele łatwiej, a przede wszystkim efektywniej alokować swoje środki pieniężne. Z perspektywy brokerów, kompletne platformy internetowe zwielokrotniają szanse sprzedażowe pozwalając m.in. na cross-selling produktów maklerskich klientom banków i towarzystw funduszy inwestycyjnych. Internetowa platforma brokerska Comarch wykorzystywana przez klientów Biura Maklerskiego Alior Banku to najnowocześniejsze tego typu narzędzie na rynku – mówi Grzegorz Prosowicz, Business Development Manager, Comarch SA.  

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach Comarch dla Biur Maklerskich: Comarch Internet Investments, Notowania Online oraz Comarch Mobile Investments.

Podobne wpisy:

Tagi: , , , , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.