Rusza oryginalna kampania reklamowa serwisu otoPraca.pl – Portal PR - 24PR
Rusza oryginalna kampania reklamowa serwisu otoPraca.pl

10.10.2009 Kategoria: Reklama. Autor: ipis

pr1Startuje jesienna odsłona kampanii reklamowej serwisu otoPraca.pl. To niecodzienna kampania – autorami jej grafik są twórcy kultowego komiksu Wilq

Kampania będzie obecna w prasie branżowej, studenckiej, dziennikach i tygodnikach oraz oczywiście w Internecie. Jest nietypowa – wszystkie kreacje graficzne zostały stworzone przez autorów kultowego komiksu Wilq – braci Minkiewiczów. Bracia są również autorami graficznej „twarzy” serwisu – postaci sympatycznego hipopotama – Hipka.

Współpraca z twórcami Wilq to wynik poszukiwań inteligentnej rozrywki dla naszego serwisu – mówi Marta Krauze – kierownik otoPraca.pl. Stworzona postać Hipka to twarz naszego serwisu, która w kampaniach reklamowych będzie informowała osoby szukające pracy o możliwościach, które otwiera przed nimi otoPraca.pl.

Oryginalna kampania serwisu otoPraca.pl obecna będzie w mediach przez dwa miesiące.

otoPraca.pl – nowy serwis kariery Grupy Allegro, w którym pracodawcy mogą zamieszczać ogłoszenia a kandydaci znaleźć pracę. Kandydatom oferujemy między innymi kreator trzech rodzajów CV. Dzięki niemu w prosty i szybki sposób przygotują życiorys dostosowany do swoich potrzeb, zależnie od poziomu doświadczenia i kompetencji zawodowych. Pracodawcom otoPraca.pl udostępnia narzędzie elastycznego zakupu ogłoszeń online oraz wygodny panel do zarządzania ogłoszeniami i otrzymanymi aplikacjami.

QXL Poland

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.