Ruszył blog o problemach polskiej infrastuktury – Portal PR - 24PR
Ruszył blog o problemach polskiej infrastuktury

06.10.2009 Kategoria: INTERNET. Autor: ipis

www_Ruszył blog Artura Fojud „Infrastruktura bez tajemnic”. Na http://fojud.blox.pl/html omawiane są i poddawane dyskusji tematy związane z problemami polskiej infrastruktury min. Co przeszkadza dobrze budować drogi w Polsce? Czy drogi w Polsce budujemy na 5 czy na 20 lat? – oto jest pytanie. Czy po sukcesie A2 resort Infrastruktury powoła Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad?

Artur Fojud związany jest z branżą inżynieryjno-konsultingową od 1999 roku. Wiceprezes Polskiego Kongresu Drogowego i prezes Fojud Sp z o.o. Od 1996 roku współpracuje z Politechniką Poznańską, gdzie prowadzi zajęcia dydaktyczne. Autor licznych publikacji i opracowań z zakresu infrastruktury drogowej.

Fojud

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.