Sephora nowym najemcą Galerii Słonecznej w Radomiu – Portal PR - 24PR
Sephora nowym najemcą Galerii Słonecznej w Radomiu

11.10.2009 Kategoria: Handel, NIERUCHOMOŚCI. Autor: ipis

cushman&Sephora – sieć perfumeryjna z artykułami kosmetycznymi – wynajęła 254 mkw. w centrum handlowym Galeria Słoneczna w Radomiu. Wyłącznym agentem przy komercjalizacji obiektu jest firma Cushman & Wakefield, światowy doradca w dziedzinie nieruchomości.

Sephora to ekskluzywna sieć sklepów z kosmetykami pielęgnacyjnymi do skóry, włosów i makijażu oraz perfumami. Oferuje produkty ponad dwustu pięćdziesięciu marek jak również prowadzi sprzedaż kosmetyków pod własną marką. Obecnie na terenie całego kraju w sieci Sephora działa 72 placówek.

Galeria Słoneczna zlokalizowana jest przy ul. Bolesława Chrobrego w centrum Radomia. Na powierzchni ok. 42 tys. mkw. znajdzie się ok. 170 sklepów oraz punktów usługowych.

Jak podkreśla Justyna Wróblewska z działu powierzchni handlowych Cushman & Wakefield, odpowiedzialna za komercjalizację obiektu, „choć Radom jest drugim, co do wielkości miastem województwa mazowieckiego (liczy 225 tys. mieszkańców), to wciąż brakuje w nim nowoczesnych obiektów handlowych. Jest to więc doskonałe miejsce dla tego typu inwestycji”.

Wiodącymi najemcami odzieżowymi w Galerii Słoneczna będą H&M (1.743 mkw.), Reserved (1.383 mkw.), C&A (2.703 mkw.), KappAhl (735 mkw.), Cropp Town (334 mkw.), BigStar, Adidas, Nike, Reebok, Puma, specjalistyczny sklep sportowy Intersport (895 mkw.), jak również Delikatesy Alma (3.182 mkw.), sklep RTV EURO AGD (1.334 mkw.), drogerie Super-Pharm (320 mkw.), Drogeria Natura (250 mkw.) oraz inne znane międzynarodowe i lokalne marki. Na terenie Galerii powstanie także sześcioekranowe kino, którego operatorem będzie Multikino (2.797 mkw.).

Galeria Słoneczna będzie pierwszym obiektem handlowo-rozrywkowym w Radomiu. Projekt stanowi integralną częścią wielofunkcyjnego kompleksu Centrum Słoneczne, na którym, obok Galerii Handlowej, zostanie wybudowany Aqua Park z klubem fitness, kręgielnią, częścią Wellness & Spa. Otwarty zostanie także park zabaw dla dzieci, lodowisko oraz amfiteatr. W pobliżu Galerii powstaje Osiedle Słoneczne (ok. 350 mieszkań o podwyższonym standardzie w budynkach od czterech do siedmiu kondygnacji; oddanie pierwszych mieszkań do użytku przewidziane jest na listopad br.).

Deweloperem centrum jest międzynarodowa firma deweloperska i inwestycyjna AIG/Lincoln Polska. Projekt został wykonany przez biuro architektoniczne Apa Wojciechowski przy współpracy z biurem architektonicznym Altoon & Porter.

DANE PODSTAWOWE:
Liczba kondygnacji: 3
Powierzchnia całkowita: 110.300 mkw.
Powierzchnia najmu: 42.000 mkw.
Oferta: około 170 sklepów oraz punktów usługowych z bogatym asortymentem
Ilość miejsc parkingowych: 1.181
Lokalizacja: ścisłe centrum miasta
Cel projektu: budowa silnego oraz wyróżniającego się centrum handlowo-rozrywkowego, największego w regionie, o różnorodnej ofercie

Cushman & Wakefield

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.