W pionie i w poziomie – Portal PR - 24PR
W pionie i w poziomie

21.10.2009 Kategoria: Dom i ogród. Autor: ipis

9231Nowoczesne wnętrza to przede wszystkim proste formy i zdecydowana oszczędność zdobień. Specyficzny design takich pomieszczeń podkreślają geometryczne elementy wystroju. Niektóre z nich to tylko dodatki, inne, jak na przykład drzwi, należą do obowiązkowego wyposażenia mieszkania

Dla wszystkich miłośników prostych wzorów geometrycznych, firma INVADO przygotowała linię skrzydeł drzwiowych Sagittarius, Leo, Aries. Ich charakterystyczną cechą jest poziome lub pionowe (w zależności od modelu) przeszklenie. – Montowana w drzwiach matowa szyba satinato, delikatnie rozprasza światło nieznacznie rozjaśniając pomieszczenie – mówi projektantka wnętrz Ewa Olszewska. Dwukierunkowa okleina dekoracyjna podkreśla ich charakterystyczny design. Za jej sprawą mamy wrażenie, że drzwi to kombinacja poziomych i pionowych linii.
9231

 

 

 

 

Sagittarius, Leo i Aries dostępne są w kolorach: kasztan, wiąz, teak i mahoń. Posiadają wypełnienie stabilizacyjne „plaster miodu”, które można zastąpić płytą wiórową, poprawiając tym samym wartości akustyczne.

Sagittarius, Leo, Aries
Producent: INVADO
www.invado.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.