Wzorcowy „Dom na Górce” – Portal PR - 24PR
Wzorcowy „Dom na Górce”

14.10.2009 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI. Autor: ipis

domW październiku Volumetric MK Polska udostępnił swoim klientom mieszkanie pokazowe w osiedlu „Dom na Górce”. Międzynarodowy deweloper zaprasza na dni otwarte na terenie inwestycji.

Firma Volumetric MK Polska przy współpracy z doświadczonymi architektami i dekoratorami wnętrz przygotowała dla klientów w pełni wyposażone i wykończone mieszkanie wzorcowe. Oglądając ten lokal widać jak ciekawie i ergonomicznie można zaaranżować mieszkanie z osiedla na „Dom na Górce”. Lokal pokazowy ma powierzchnię 56,89 m2 i składa się z pokoju dziennego z otwartym widnym aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki.
Mieszkanie utrzymane jest w nowoczesnym designie. Gustowne dodatki, piękne oświetlenie, odpowiednio dobrane kolory ścian dają wrażenie przytulności i ciepła. Salon jest przestronny, a dzięki przemyślanej aranżacji zachęca do spędzania w nim czasu.

Funkcjonalna kuchnia została zaprojektowana w biało brązowej kolorystyce otwarta jest na pokój dzienny oraz część jadalną. Sypialna z efektowną tapetą nad łóżkiem oraz oświetleniem dopełnia niezwykłego uroku lokalu. Łazienka została wykonana w ciepłej kolorystyce beżu.

„Dom na Górce” to kameralny 3 piętrowy budynek zlokalizowany na warszawskim Bemowie przy ulicy Dywizjonu 303, nieopodal terenów zielonych takich jak Park Leśny Bemowo oraz Fort Blizne. Znajduje się tam 95 mieszkań o metrażach od 34 do 115 m2 oraz 106 miejsc parkingowych. Dobra komunikacja z centrum Warszawy poprzez bliskość przystanków linii tramwajowej oraz autobusowej, a w przyszłości również planowanej stacji metra oraz ciekawe rozwiązania architektoniczne zaprojektowane przez wybitnych polskich architektów to jedne z wielu atutów tej inwestycji. Klienci, którzy zdecydują się kupić mieszkanie na parterze otrzymają ogródki sąsiadujące z ogrodami okolicznych willi, mogą też zdecydować się na zakup komórek lokatorskich.

Deweloper planuje cykl dni otwartych na terenie osiedla. Najbliższy odbędzie się 17 października w godzinach 11:00-14:00.

Obecnie pond 60% inwestycji jest już sprzedana, ale dostępne są jeszcze atrakcyjne mieszkania, głównie trzypokojowe. Wiele z nich można nabyć w ramach programu Rodzina na Swoim. Ceny zaczynają się od 5900 zł za m2. Deweloper we współpracy we swoimi partnerami dla klientów przygotował specjalną ofertę kredytów hipotecznych.

Nowe Media PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.