Bonarka City Center – start w eleganckim stylu. – Portal PR - 24PR
Bonarka City Center – start w eleganckim stylu.

26.11.2009 Kategoria: Wieści za spółek. Autor: ipis

A5Od 21 listopada Kraków ma nowe centrum handlowo – usługowo – rozrywkowe: Bonarka City Center. Obiekt, jeden z największych w Polsce, odwiedziła w weekend rekordowa ilość osób: ponad 200 tys. Średni czas przebywania Klientów w Centrum to kilka godzin.

Wszyscy, którzy w sobotę czy niedzielę wybrali się do Bonarki, mogli czuć się zaskoczeni. Tym razem było inaczej: bez wybitych szyb, ścisku, tłoku i awantur; aby zapobiec ewentualnym problemom komunikacyjnym – w sobotę Centrum czynne było wyjątkowo od 7.30.
Duża powierzchnia BCC, przestronne sklepy i szerokie pasaże sprawiają, że Klienci swobodnie mogli poruszać się po Galerii, nie czując dyskomfortu. W spokojnej atmosferze, wśród palm, zieleni i szumu fontanny, zakupy robi się po prostu wygodniej. „To ogromny komfort – móc zrobić zakupy w takim miejscu, bez przedzierania się przez tłum ludzi z maluchami uwieszonymi u rąk. No i ten wybór marek…” – mówi pani Anna z Tarnowa, matka dwójki dzieci. Przestronne, jasne alejki, pasy wypełnione zielenią, przeszklony sufit przepuszczający naturalne oświetlenie – wszystko to podnosi komfort zakupów. „Tak właśnie miało być – wygodnie, swobodnie i ekskluzywnie, nawet gdy jednocześnie po alejkach spaceruje kilkanaście tysięcy osób” – dodaje Dariusz Rudziński, Dyrektor Zarządzający BCC.
Przygotowano atrakcyjne oferty zarówno dla rodziców, jak i dla dzieci. Te mogły skorzystać z przejazdu kolejką Świętego Mikołaja „Bonarka Orient Express” z padającym śniegiem, jak i z karuzeli weneckiej. Po Galerii krążyli także barwni szczudlarze, wzbudzając powszechne zainteresowanie i brawa. Rozdano ponad 50 tys. butelek Coca-Coli i tysiące folderów informacyjnych o BCC. Dodatkowo, po Krakowie krążyły teamy surferów Bonarki, rozdających nagrody w konkursie organizowanym z Radiem Maxxx.
Oficjalne otwarcie Centrum nastąpiło dzień wcześniej, 20 listopada. Było obowiązkowe przecięcie wstęgi – m.in. przez Sándora Demjána, prezesa węgierskiej firmy TriGranit Development oraz Jacka Majchrowskiego, prezydenta Krakowa. Zostały też wręczone symboliczne klucze do Bonarka City Center.
Po raz pierwszy w Polsce, właśnie w BCC, otworzyły swoje sklepy takie marki jak: hiszpańska firma jubilerska Tous i ikona współczesnej mody Max Azria. Znalazło sie tutaj także 20 innych sklepów, których próżno szukać gdzie indziej w Krakowie, między innymi hipermarket Auchan, a także „modowe” marki: Guess by Marciano, Calvin Kline Jeans, NineWest, Makalu, Iceiceberg, Patrizia Pepe, Vissavi, Parfois, Endo i inni.

Centrum miejskie Bonarka City Center znajduje się przy ul. Kamieńskiego 11 w Krakowie, na uprzednio zrekultywowanym terenie dawnych zakładów chemicznych Bonarka. W kolejnych etapach w sąsiedztwie BCC powstaną nowoczesne biurowce oraz apartamenty.

Godziny otwarcia Bonarka City Center: 10.00 – 22.00
Auchan od poniedziałku do piątku: 8.00 – 22.00 oraz w niedzielę: 9.00 – 22.00.
Leroy Merlin od poniedziałku do piątku: 8.00 – 21.00 oraz w niedzielę: 9.00 – 21.00.

Open Media

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.