Fyrstenberg i Matkowski grają z Siemensem. – Portal PR - 24PR
Fyrstenberg i Matkowski grają z Siemensem.

27.11.2009 Kategoria: sponsoring. Autor: ipis

siemens_Najlepsi wybierają najlepszych
Siemens to znakomita i wiodąca marka sprzętów AGD w Polsce i na świecie. Z kolei Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski to jeden z najlepszych debli tenisowych na świecie, zwycięzcy i finaliści wielu turniejów najwyższej rangi i trzykrotni uczestnicy ekskluzywnego Turnieju Masters, w którym startuje osiem najlepszych par sezonu. Miło nam poinformować, że ci dwaj świetni polscy sportowcy podpisali umowę sponsorską z firmą BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o., liderem branży AGD producentem pralek marki Siemens. Obaj zostaną twarzą kampanii najnowszej generacji pralek.

Posiadają one dwie opcje i każda z zawsze wypierze idealnie:
– ecoExpert, która redukuje zużycie energii w każdym programie
– speedExpert, która redukuje czas trwania programu o połowę.

Również nasi zawodnicy to dwa różne style gry i dwie różne osobowości:
– Fyrstenberg oszczędza energię i rozkłada siły
– Matkowski podkręca tempo.

Współpraca obejmie przygotowanie materiałów reklamowych i promocji z udziałem naszych deblistów. Również ich stroje turniejowe będą posiadały emblematy z logo Siemensa. Umowa ta jest jeszcze jednym dowodem na to, że producent najwyższej klasy sprzętu AGD marki Siemens nie tylko skupia się na przedsięwzięciach rynkowych, lecz także prowadzi aktywne działania promujące zdrowy i aktywny styl życia. Tym samym raz jeszcze potwierdziło się powiedzenie, że najlepsi wybierają tylko najlepszych.

Więcej informacji na temat urządzeń Siemens: www.siemens-home.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.