Good One PR otwiera się na małych przedsiębiorców – Portal PR - 24PR
Good One PR otwiera się na małych przedsiębiorców

03.11.2009 Kategoria: Agencje PR, Przedsiębiorczość. Autor: ipis

good_oneSektor drobnej przedsiębiorczości w Polsce to prężnie rozwijająca się gałąź gospodarki. Zwiększająca się konkurencyjność oraz rosnąca świadomość przedsiębiorców zmusza do wybiegania z ofertą przed konkurencję. Z tego też względu, Good One PR zdecydowało się wyjść naprzeciw tym firmom, które do tej pory nie miały możliwości korzystać z profesjonalnego wsparcia specjalistów od budowy wizerunku.

Z początkiem listopada, Good One PR zdecydowało się uruchomić całkiem nowy pakiet usług, skierowany wyłącznie do małych firm. Pakiet , którego credo brzmi „bo rozmiar to nie wszystko” to wyróżniająca się na polskim rynku PR oferta, będąca wyjściem na przeciw specyficznym potrzebom małych firm i świadomym swojego biznesu przedsiębiorcom. Oferta ta jest zaprzeczeniem stereotypu, iż działania Public Relations są zarezerwowane wyłącznie dla dużych przedsiębiorstw i znanych marek.

„Otrzymując wiele zapytań z sektora małych przedsiębiorstw zdecydowaliśmy się wyjść im naprzeciw i skonstruować unikalny pakiet usług odpowiadający ich potrzebom oraz możliwościom. Wielu przedsiębiorców zrozumiało, że skończyły się czasy gdzie produkt mógł obronić się sam. Obecnie aby móc rozwijać swój biznes należy dbać o wizerunek swojej marki, a przede wszystkim wiedzieć jak i z czym docierać do swoich potencjalnych klientów. Mając doświadczenie przy obsłudze dużych marek oraz wykorzystując możliwości jakie daje nam Internet chcieliśmy zaproponować działania PR również mniejszym przedsiębiorstwom, rozsądnie myślącym o swojej przyszłości” – podsumowuje Kamil Mazuruk, Dyrektor Zarządzający Good One PR.

Oferta Good One PR jest doskonałym punktem wyjścia do rozpoczęcia budowy przemyślanego wizerunku marki, ale przede wszystkim jest to dobry początek do zdefiniowania rzeczywistych potrzeb przedsiębiorców.  Podstawowy pakiet usług nakreśla jedynie możliwości jakie są dostępne dla małych firm. Wszystkie działania komunikacyjne przeprowadzane przez Good One PR są starannie dopasowywane do potrzeb klienta i dzięki temu są skuteczne.

Nowa oferta Good One PR jest dostępna na stronie agencji: www.goodonepr.pl/pr_dla_malych_firm.html

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.